SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nasycać czy nie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grasik i Słabeusz oraz większość tak mówi, to tak ma być u mnie też jest raczej ciężko dostać glukozę. porozgądam się za nią, ale samą wodą też można. tu znowu podam przykład tego kumpla, popijał samą wodą cały cykl, a rezultaty to bajeraa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez nasycenie, dawkowanie 6g dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 816
nie byc gupi musisz zrobic faze nasycenia bez tego to prawie nic ci nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
dlaczego wg ciebie nic to nie da? bo prodoocent pisze, zeby robic nasycenie, to tak moosi byc...?

/droogie pyt jest pyt retorycznym/

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Gdzieś na forum były takie fajne wykresy porównujące fazę nasycenia i bez fazy nasyczenia, dają one duzó do myślenia, może ktoś je tu zamieści bo nie mam linak.

Jednym słowem nie warto kreatyny w kibel dawać w fazie ansycenia

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Słabeusz ma racje to wyciagniecie pieniedzy.Kredke bierz z glukozom po 6gr i ci styknie.Bez zadnego nasycenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Nie tylko ja, Grasiczka też tak mówi, a ona sypia z suplemi (bez obrazy Grasiku ) więc najlepiej wie.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rób nasycenie , chyba że szkoda ci kreatyny ale nie wiem czemu te 50 zł można poświęcic a tak nie zrobisz tego nasycenia zdefisz sie że ci nie pójdzie nic i co lepiej zrób zaszkodzić ci nie zaszkodzi a te ******ły ze tam 6g dziennie sie wchłania to jakieś bzdury naukowców , a ci to wiadomo jakie mają jazdy to nei wiem rób jak chcesz ale na twoim miejscu nasycenie bym zrobił i jeszcze jak robisz pierwszy cykl to wal z nasyceniem !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
"6g dziennie sie wchłania to jakieś bzdury naukowców , a ci to wiadomo jakie mają jazdy " Chyba zasłużyli sobie na ten tytół jakoś.

Codo kredki polecam sprawdzoną Ultimate Nutrition .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gumis dzięki, ale ja już mam zakupioną, Hi-Tec'a.. niestety przy wyborze nie kierowałem się tak bardzo jakością, co ceną.. ta była za 49 zl za 250 gram.. ksiang no troszkę szkoda mi kreatyny, bo jakby nie patrzeć 50 zl dorogą nie chodzi ale z tymi naukowcami to pojechałeś.. wierzysz bardziej tym "naukowcom" czy specom z podwórka, lub z ulotki.. ?
szkoda tylko, Słabeuszu że nie widziałem tej tabeli wcześniej, ale w wyszukiwarce to tylko posty typu.. "jaką kupić?", albo "ile brać i kiedy.."
no cóż, jeżeli nikt się nie pogniewa to mogę później napisać o ewentualnych przyrostach, bez fazy nasycenia.. może to pomoże podjąć w przyszłości komuś decyzję.. pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe pytanko.

Następny temat

Kreatyna Ultrapure??

WHEY premium