SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze bialko?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3237
Witam. W swojej przygodzie ze "zlomem" stosowalem juz kilka rodzaji bialek np. NitroProGen,Metabolic Whey,WPC 80,Hi Tec Protein,Pro Star...Wedlug mnie najlepsze z nich jest zdecydowanie Metabolic Whey. Chcialbym jeszcze poznac Wasze zdanie na ten temat. Moze doradzicie mi jeszcze lepsze bialko ktore lepiej sie wchlania i daje lepsze efekty. Za wzystkie odp z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ale chcesz najlepsze w smaku, najszybsze, najkożystniejsze cena/jakość? określ kryterium, albo cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2021
ProLongatum jest dobre z tego co wiem, sam uzywam i nie mam zastrzezen.

Empty your mind, be formless, shapeless — like water. (c) Bruce Lee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
dokladnie jak bic pisal...

jaki cel tego bialka?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Masa
Poczytaj podwieszone tematy.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2021
Nie wiem po co te zlosliwosci? Wiele osob uzywa ProLongatum i ogolnie jest to cenione bialko, wiec nie chwale dlatego, ze sam je jem, tylko ze ogolnie z tego co wiem to jest dosc wartosciowe i dobrej jakosci.

Empty your mind, be formless, shapeless — like water. (c) Bruce Lee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
na tą chwilę najlepszym białkiem jest Dorian Yates Protein, ale jest bardzo drogie, wiec jak masz $$$$$ to sie baw

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8755
nie ma czegos takiego jak najlepsze bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4077
ja jem dialko MAtrix 5.0 i bardzo dobry smak oraz wydaje mi sie ze jest dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a nie rozumiecie, że dopuki autor nie sprecyzuje, takiw pisywanie się jest bez sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy temp i bol brzucha,biegunka mozliwa po 2porcjach shocka?

Następny temat

z czym połaczyc???

WHEY premium