SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na sile i szybkość:suplementy czy sterydy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, 50mg/tydzień powinno w znacznym stopniu zmniejszyć ból i ryzyko kontuzji(znajomy tak robił do cyklu z omnadrenu i bardzo sobie chwalił). Oczywiscie do tego należy prowadzić dobrą rozgrzewkę, ale tego chyba nie muszę pisać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Ok,dzięki acid ,soga już Ci dałem wcześniej

"Człowiek musi coś traktować poważnie, jeśli chce mieć jakąś rozrywkę w życiu."

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
W idze acid ze niedokońca rozumiesz co się do Ciebie pisze...

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
przepraszam ze bawie sie w archeologa ale esco jak bedziesz daj jakis kontakt do siebie albo odezwij sie do mni na gg 6695049 albo jak ktos ma kontakt do esco to dajcie bo chcialem pogadac z nim troche mam pare pytan

Kto nie ma odwagi do marzen...nie ma sily do walki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290572
Ostatnio aktywny 2007-10-22 23:55:56

mysle ze w pazdzierniku wpadnie...

Zmieniony przez - Antonek w dniu 2008-06-28 00:47:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
mysle ze jak masz problem. to poprostu najpierw cykl supli ale nie jestem pewien jakie suple i pewnie wielu tu ludzi na dopingu tez niewie popytaj bardziej na suplach bo ktos kto nigdy w tym celu nie stosowal raczej ci nie pomoze jak suple sie sprawdza to przerwa i spowrotem na suple. a jak nie to steryd deki i wina ci bym nie polecal moga ostro po stawach pojechac a efekt moze byc nie za ciekawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
a jezeli rozwazasz pomiedzy seryd a suple w sposub mam 500 i co mi da wiekszzy efekt to napewno suple bo jesli wezmiesz steryd to i ta niezle siano na suple musisz wyrzucic bo nie wieze zebys miche odpowiednio utrzymal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
toć deca podobno leczy stawy

czy może się mylę

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
sluchajcie a znacie moze kogos kto wie duzo o wyszkoleniu szybkosciowym a konkretnie ksztaltowaniu szybkosci i sily przy uzyciu sterydow bo odzywek juz troche zjadlem i chcialbym sprobowac czegos nowego

Kto nie ma odwagi do marzen...nie ma sily do walki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
deka tak ale na dece nic nie zrobisz a wino wysusza stawy. mozna by bylo pokabinowac z malymi dawkami testa. efedryna. primka. johimbina .kofeina . ja obstawiam efedryne z kofeina jochimbina i aspiryna to ci da kopa zrzucisz tlusz zachowasz miesnie ,bardziej efektywne treningi
kto - napewno trener

Zmieniony przez - karamba99 w dniu 2008-06-29



12:25:04
http://www.sciaga.pl/tekst/53318-54-doping_w_sporcie

Zmieniony przez - karamba99 w dniu 2008-06-29 12:37:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy clomid?

Następny temat

Zagrożenie zjawiskiem dopingu w środowisku uczniów szkoły podstawowej klas V-VIII

WHEY premium