SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze na siłę ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam do dyspozycji troche kaski i planowałem zakupić 100 tabsów polskiej mety + 5 strzałów testosteronu prolongatum ... Zastanawiam sie jednak teraz nad winstrolem w tabletkach - drozszy, ale ponoć lepszy i "zdrowszy" niż meta... Mam sporą masę, wiec chyba pod tym wzgledem faktycznie lepszy winstrol, który ponoć ładnie rzeźbi ciało...Ale mi chodzi o SIŁĘ ... Chce uzyskać po kuracji jak najlepszy przyrost siły, nie masy...Słyszałem, że winko też dodaje dużo siły, ale pod tym względem chyba jednak silniejsza metka...aaa , i czy przypadkiem 5 strzałów testosteronu to nie za mało ? może powinienem dokupić jeszcze 5 ? Może kombinacja 100 winka + 10 strzałów doda dużo siły ? Prosze o porady...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3965
winko lepiej brać w strzałach ale jak chcesz tabsy to 100 5mg ci styknie, co to teścia to 5 strzałów to za mało, min. jeszcze 5, widze że zależy ci na sile także tak jak mówie najlepiej winko depot (strzały)


>>>grzybiarze są wśród nas<<<

>>>grzybiarze są wśród nas<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale nie wiem, laczyc ze soba strzaly ... mi bardziej chodzi o kombinacje tabletki + strzaly ... A jakie (mniej wiecej, tak w przyblizeniu) przyrosty silowe mozna uzyskac po mecie, a jakie po winku (tabsy, strzaly ) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Witam.
Dobre połączenie na siłe to:
Propioniat 200mg na tydz
Winstrol 5mg Dragona 20mg na dzień
Pozdro

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Rzeszów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli mimo wszystko proponujecie winstrol ? a co do testa, na razie w gre wchodzi tylko prolongatum - z tej prostej przyczyny, ze juz go zamówiłem I prosiłbym jeszcze raz o odpowiedz , co daje wieksze przyrosty silowe - winko czy meta ? Tzn. wiadomo, ze wiekszy power daje metka, ale chodzi mi o to, jak to sie ma do winstrolu - czy różnice są duże, czy niewielkie - bo jesli niewielkie, to wole oszczedzić wątrobe , wydac ciut wiecej kasy i kupic jednak wino..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
winko tez niezle sieka po watrobie to po pierwsze - co to znaczy zdrowsze - wziales pod uwage wszystkie skutki uboczne czy tylko szkodliwosc na watrobe???

dobrym cyklem na sile jest oxa plus winko.
do tego celu rowniez za***iscie nadaje sie halo.
polaczenie testy z meka tez powinn dac zadawalajace rezultaty zarowno masowe jak i silowe.

w twoim przypadku (profil) daruj sobie na razie koks i wez sie za trening



Pozdrawiam.
______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1669
dobre połaczenie na siłe to winstrol + primobolan lub winstrol + tesciu propionat (ostatni taki cykl robił moj kumel bardzo ładnie sie wyżezbił i siał poszła bardzo dobrze )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Winko z oslonkami pozostawi watrobe w swietnej kondycji , poza tym nie powoduje gino i wogole jest "bezpieczniejszy" - pewnie dlatego jest drozszy, bo przeciez zdecydowanie wiekszy efekt anaboliczny daje meta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedzcie mi jeszcze , czy to prawda , ze winstrol potrafi niezle spalic tluszcz oraz wspomaga przyrost miesni oraz faktycznie dodaje power (oczywiscie odpowiednia dieta, treningi itp. ) ... Bo jesli tak, to jednak zainwestuje - wraz z propionatem lub decą ... Ile najlepiej brac tabsów na pierwszy cykl oraz ile strzałów do tego dodać , i co lepsze - propionat czy deca ? Przypominam, ze chodzi mi o najlepszy efekt SIŁOWY, a i troszke wiekszy obwód bicka by sie przydał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaa, zapomniałem dodać : chodzi raczej o winstrol tabsy po 2 mg, bo z 5 mg pewnie bedzie problem , a nie chce wydac ciezkiej kasy na gowniana podróbe ... Ile tabsów po 2mg starczy na pierwszy cykl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1669
około 200 mniej nie ma sensu nie stety radził bym w strzałach bardziej efektowne ale mozesz kupic British Dragon tabsy dobre ;) jezeli sie boisz o podrobki doradzam wino z IP jeszcze raz doradzam strzały bardziej efektowne od tabsow chyba ze tabsy British Dragon . ;) powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl doradzcie.

Następny temat

STANAZOLOL

WHEY premium