SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na siłe i dynamike w sprincie !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927
siema trenuje Lekką atletyke (sprint) i planuje na sezon (który zaczyna sie za tydzień) brać : Kreatyne Trec Reactor Pro 3 (300 kap) , TREC
L-Glutamine T6 FC (200 kap) , HI TEC Carbo Pur (3000 g) , TREC Life Energgy (120 tab) , TREC Glucosamine 900 (60 kap), TREC Multi Pak36 (60 tab) ,OLIMP Kolagen Activ Plus (400 g), OLIMP Koenzyn Q10 (60 kap) . Moim celem jest zwiększenie siły i dynamiki , oraz zmniejszenie ryzyka kontuzji . Czy to wszystko da zadowalający efekt ??? czy możę proponujecie coś innego ??? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927
moge i poczytam :P dzięki za rade , jeśli jeszcze jakieś ciekawe informacje ktoś będzie miał to będę wdzięcznu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Moim zdaniem masz bardzo dobry zestaw.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
jaka to kreatna jest w tym trecu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
japcok

a glukozamina to nie dziala i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927
rpo 3 to jabłczan , a jeśli glukozamina nie działa ... to co moge se sprawić na elastyczności mięśni i zmniejszenie ryzyka kontuzji . mam jeszcze kolagen na oku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
jak jabol to ok

Zdania są sprzeczne jeśli chodzi o glukozamine itp. Najlepiej się sprawdza rozgrzewka i regularny streching. Jeśli chodzi o Q10 to ja bym wolał Green Tea ale to ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927
z regularnym rozciąganiem to ja nie mam problemu , ale nawet jeśli będę niewiarygodnie rozciągnięty to w mojej dyscyplinie występuje ryzyko kontuzji , a kreatyna jeszcze ją zwiększa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 727 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4863
czemu kreatyna zwiększa ryzyko kontuzji??

Zmieniony przez - locaj85 w dniu 2006-04-22 22:20:31

...::::::...

< have no fEAR >

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 927
bo mięsień robi sie bardziej zbity co prowadzi do jego mniejszej rozciągliwości . mam kilku znajomych którzy włąnie przez branie kreatyny naciągneli albo zerwali mięsień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 727 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4863
no mozliwe, ale mysle ze przy twoim sporcie, przy tak duzej ilości strechingu ( który na pewno wykonujesz ) nie ebdzie to miało prawie zadnych skutków ubocznych.... a zestaw super ok , chyba nic wiecje nie dodasz

...::::::...

< have no fEAR >

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
japcok - dobre wyjscie, choc postawilbym na cell pump z bioenixa
glutamine - pomin
glukozamine - pomin
kolagen - pomin
q10 zostaw, dodaj omega3, cynk, magnez
carbo - znam takich co twierdza ze hitec jest niedobry, wez lepiej cos sprawdzonego
life energy - od biedy moze byc, generalnie szybko slabnie ten produkt

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Looknijcie to

Następny temat

cykl

WHEY premium