SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple na siłe-TRENING POD SIŁE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 66
witam mam 22 lata
staż 3,5 roku
klata wycisk 130kg
przysiady 160kg
martwy 180kg
WAGA 95 KG
WZROST 189CM
DOTYCHCZASOWY TRENING SPLIT W MIEDZY CZASIE BIEEGANIE ROWER SZTUKIWALKI BĘDZIE BASEN I MASAŻ JESZCZE
dieta 3/5 -czyli średia ale śmieci nie jem i żadnych fast foodów jedyny minus to kawa 3 dziennie
CHCIAŁBYM ŻEBYŚCIE MI DORADZILI JAKIE SUPLE STOSOWAĆ NA SIŁE ORAZ NAPISALI MI TRENING JAK POD SIŁE KTÓRY WSPOMOŻE MI PRZEŁAMAĆ SIE DO PODNOSZENIA WIĘKSZYCH CIĘZARÓW
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3062
A jakie brales juz suplementy ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3062
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 745 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10487
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 66
ogólnie no to troche ich brałem gainery kreatyne mono najcześciej a z przedtrenigówki to redwailer saw oczywiście witaminy i minerały czasem omega3 bcaa jakieś raz hmb kofeinke w tabsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1946
nie testowałem ale Crack jest podobno dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
przenosze do supli, w sprawie treningu, pisz w dziale trening

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
może spróbuj Beta alanine czy też boster testosteronu ;)

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
na siłę to jest trening

z supli które mogą wspomóc Cie w drodze do celu to kreatyna, beta alanina
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl ?

Następny temat

BCAA a posiłek przed treningowy.

WHEY premium