SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na czym ten cykl ?? :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1952


Witam chiałbym spytać sie ekspertów jaki byście zaproponowali cykl aby osiagnąc podobne efekty w ciagu 1 cyklu jak ten koles na fotce.. ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1952
mam nadzieje ze ci bardzie rozgarnieci zalapali ze to prowokacja.

tym postem chcialem uswiadomic "nowym" na co mogą liczyć stosujac suple
często słysze na siłce „przeciez trenuje kilka miesięcy wydalem na cykl 300 zeta mam diete i efekty mizerne(nie takie jak na foto) a przeciez o tych produktach mowi się są rewelacyje.. pokazane wyniki badań jakie to % przyrosty osiągniesz,, alternatywna dla sterydow.. 5kg w 30dni i inne hasła" poparte niby naukowymi dowodami.. słowem propaganda sukcesu na całego !
mnie osobiście to drażni i życzyłbym sobie wiecej obiektywizmu z relacji userow stosujących suple na forum.. żeby znowu ktos tego nie przeczytał i pozniej mówił że jest zawiedziony.. gdzie ta pompa? gdzie ta siła? 5 kg czystej masy w msc.?
Na koniec dawka optymizmu: kasa jaka jest wyłożona w rynek supli i ich rozwój będzie procentować producenci produkują coraz lepsze suple i zapewne w przyszłości będą możliwe do osiagniecia coraz lepsze efekty..
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup cokolwiek na alegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7177
Nie ma bata na jednym cyklu nie zrobisz takiej masy chyba ze saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
to sa wlasnie saa....

pamietam to z dzialu DOPING


edit: jezeli pamietam, to on byl na metce

Zmieniony przez - Mariusz987 w dniu 2006-12-16 09:45:16

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
zebys nie wiem jaką kreatyne kupił to takiej przemiany u siebie nie zauważysz

na pierwszy cykl monohydrat vitalmaxa

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12774
przeciez to zdjecie z dopingu a typ mial cykl na mecie >.<

Raczej`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
NIe patrz na innych
pracuj dla siebie
dieta, trening i jedziesz
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
co to za różnica na czym miał ten cykl,skoro wygląda jak by ktoś mu krzywde zrobił...

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Daje fote kolesia po mietku i chcesz byc taki po kreatynie ?? heh troche między tymi środkami różnicy jest , walnij se 2 x hp to może podbijesz troche mase ale nielicz na identyko efekty

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Ripper bardzo dobrze to ują
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie coś ;>

Następny temat

bcca to podstawa??

WHEY premium