SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nażryj się sogiem, którego od Wielebnego ,niczym okruchy z pańskiego stołu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1061
Dokładny adres?????? I co może jeszcze plan Warszawy. żebyś się nie zagubił w stolicy? A wogóle to wręcz przeciwnie niż ty, uważam że zrobilo się w tym temacie nudno i nieciekawie a większość wypowiedzi jaest na żenuacym poziomie. Jeśli juz ktos ma inne zdanie niż ten, co mianował się bogiem, to należy go zgnoić - jeśli ktoś nie ubliża p******, to znaczy że sam jest pedał, nie ubliża murzynom - to pewnie sam murzyn (chociaż ma białą skórę). Wpisujecie w swoje profile: student, informatyk ...a światopogląd nie odbiega od poziomu taniej d***** z Pigalaka - każdy , kto jej odmówi to wróg. Dziwię sie tylko że ktoś dopuszcza, żeby pod przykrywką sportowego forum padały takie teksty obrażające i ubliżające wszystkim dookoła o trochę innym zdaniu na dany temat. Mojego kumpla stary jest prokuratorem to jak mu pokazałem kilka waszych wypowiedzi to rzucił od razu kilka możliwych do zastosowania paragrafów. Reasumując, żegnam was, więcej nie chcę śledzić już zadnego z tematów na tym forum, bo ze swoja nazwą to niewiele ma wspólnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
Ryshtof! Jak bedziesh odwiedzał Wrestlera to na pish mi na GG popdjedziemy razem
CAŁE ŻYCIE Z d****AMI........

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 601
Jak coś to ja też się pisze na odziwedziny Wrestler 1...chętnie skopał bym mu tyłek!!!

SOG dla Rysztof i Haldo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Nerwusy

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
ehm
Jakryc weź to przenies do innego działu



Zmieniony przez - Raymond w dniu 2005-01-03 14:24:48

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 376
Wrestler 1 może ty jesteś wieśniakiem,pedałem i tania dziwką ale ja nie jestem ;]
a skoro chcesz pogadac to daj adres poważnie albo chociaz dokładniejsze namiary na twój rejon bo czasem jestem w stolicy
BTW:taki cwaniak z ciebie na początku był a teraz to paragrafami sie zasłaniasz

FIGHT WITH THE BEST, DIE LIKE THE REST C(*I*)D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
Podwiesic ten temat :)
niech sobie poczytaja o zboczonym wielebnym !!
jego uratuje tylko kropka za uchem.

www.pajacyk.pl - pomoz innym to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1462
ŻA ŁO SNE.. aż kichy z żalu wykręca.
Chłopak (Wielebny) może skromnością nie grzeszył, ale też pitolił nie od rzeczy i z polotem, a wyśta go zbanowali Pytam zatem: jakże to tak? Jakże?
Czy tzw. mody nie są na tym forum od stania na straży Wolności Słowa?? Słowa- nie tyle napastliwej,rzucającej mięsem,pełnej jadu młodzieży, ile- WŁAŚNIE indywiduów pokroju kolegy Wielebnego, który nie ugiął się łatwo pod naporem tak kulawej krytyki, tylko podniósł rękawice i zabawiał nas przez 30 albo i więcej stron postu.
Wnoszę zatem o ODBANOWANIE Wielebnego- jeśli mam odnaleźć w sobie resztky szacunku dla moderatorów tego działu.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
po prostu moderatorzy nie są gejami i może nie rozumieją tego waszego gejowatego zachowania. Dla was może to normalne jest o czym wy tu piszecie, ale nie dla normalnych ludzi. Wielebny zbyt bardzo podskakiwał i dostał to na co zasłużył. Bo jedna sprawa wyzywać się z innymi na forum, a druga to zaczynać z modami, oni nie pozwolą pluć sobie w twarz. Chyba sam rozumiesz ich reakcje?? hehe

Fajnie piszesz, pewnie czytasz te same książki co wielebny

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
hm lol ten post jeszcze isnieje

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Male kropeczki :/

Następny temat

Perystaltyka,jelita ,leki://

WHEY premium