SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nażryj się sogiem, którego od Wielebnego ,niczym okruchy z pańskiego stołu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1462
hyy...No i prosze, Wielki Janie, sam udowodniłeś jak rozkminki intelektualne mocno cie wyczerpują..po pierwsze, diagnoza,ze wszyscy wypowiadający się w obronie Wielebnego są gejami z założenia- jest do banii. Widzisz, ja np. jestem kobietą,ćwoku, więc juz na wstępie dałeś próbkę jaki z ciebie ograniczony element. Po drugie- nie lubie jak wrzuca mnie się do jednego worka z napisem "wszyscy, wszyscy.." ,dlatego daruj dalszcze swojej "wywody", bo efektem ich czytania jest co najwyżej refluks..poza tym, ty się osmieszasz, ludzie popuszczają w nachy z życzliwego śmiechu nad twym umysłowym ograniczeniem...nie przemęczaj się zatem zbytnio, bo się spocisz, Wisienko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
"...Czy tzw. mody nie są na tym forum od stania na straży Wolności Słowa??....."

chcesz wolności, to idź na odpowiednie forum. Nie wszędzie toleruje się zboczenia. I nie podniecaj się tak mocno, bo ci pryszcze wyskoczą.

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1462
hehehe..chłopie, to ty sie nie podniecay dobrymi relacjami z tutejszym modem, który jak łatwo wywnioskować z zamkniecia tematu nie ma zdania swego i wolał pójść za głosem pospulstwo twego nikczemnego pokroju, aby zyskac sympatie sobie. to sie chyba nazywa konformizm..? mniejsza. a ty, rabarbarowy wyprysku, szczycisz się wlizodupstwem owemu modowi- przecież jak bedziesz miał inne zdanie i nie zaatakujesz gejów to cie stad wyrzuci (i dobrze, sama bym cie wyrzuciła pod byle pretekstem, ale to inna sprawa :P), co świadczy o twojej niezaprzeczalnej "odwadze" w opiniach i "męstwie" dobitnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
idź do księdza i powiedz mu co cie boli........

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"Zwolenników buszu-naturszcyków, naszprycowanych teściem macho dziękuję za odpowiedzi. "

chyba "zwolennikom" i "naszprycowanym"

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 197
http://macho1988.syrenka.pl/ - a może to jest _Wielebny_ ?
Posłuchajcie, Wielebny mnie wali, chociaż się pośmiałem z lekka, znam za to Wrestlera i mimo, że zgadzam sie z Wielkim Janem i Haldo, to mieszkam na Pradze i wiem kim jest Wrestler - ma taką samą ksywe w realu.
Nie wiem czy uwierzycie, ale ten gość rządzi teraz miastem i Pruszkowem, mam full żołnierzy, sam choć podobno dobrze wymiata, to jest całkiem klasowy. Ma kontakty zagraniczne, więc uważajcie na niego. Zeszmacił konkurencję nie byle jaką - dziś na wóżkach jeżdzą lub leżą gdzieś w lesie. Wiem co piszę, też jestem z Pargi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
no to od dzisiaj się mu podlizujemy wrestler kochamy cie!!!














~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 376
gdybym miał abonament to dałbym sogacza janowi za to co napisał nad tym postem =]

FIGHT WITH THE BEST, DIE LIKE THE REST C(*I*)D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
uwielbiam to Forum, naprawde uwielbiam.

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 197
Heja, wiecie co się dzieje z Wielebnym i jego serduszkiem nad praciem ?
Odbanujcie go, może cos nam powie, czy będzie prezentował je na plazy dla naturszczyków :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Male kropeczki :/

Następny temat

Perystaltyka,jelita ,leki://

WHEY premium