SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nażryj się sogiem, którego od Wielebnego ,niczym okruchy z pańskiego stołu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1061
to już chyba nie problem tego serduszka!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrestler 1 czy Ty czasem nie byłeś w tym zakładzie depilacji z Wielebnym i nie wydepilowałeś sobie gwiazdki?

Bo go tak bronisz jak byś miał coś na sumieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie to juz niechodzi o serduszko tylko o buraczka hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1061
gwiazdy Dawida? nie, nie pasują mi te klimaty. ale mimo wszystko staram się zrozumieć..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1061
otóz, o to chodziło w moim pytaniu Bregu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1559
jsntnz - dobrze okresliłaś "wypracowanego" systemu wartości.
Większość tu piszących i patrzących na mnie spode pustego łba muszą sobie "wypracować" ten system, niczym górnik na przodku .
Trochę ich konwenanse społeczne nauczą pokory i już dudy w miech.
Tak to już bywa z takimi szaraczkami, tzw. Polakiem szarakamiem, jak mawiał ........... - a właśnie - wiecie kto ?, średnio inteligentny, średnio przystojny. W tm wypadku "średnio" czytaj mało. Dla zany i innych łopatologów tłumaczę, że poeta nie miał dosadnego języka i nie chciał właśnie takich rzesz prostaczków obrażać. Natomiast ja to paradoksalnie czynić muszę, gdyż ta tłuszcza mnie do tego zmusiła, gdyż nie pojmowała sensu i treści mych wypowiedzi.
Ale nie bójcie się - Wielebny ma litość dla ułomnych .

Isntnz wybacz, jak wszedłem w przysłowiow stado baranów muszę ryczeć jak one.
Dla zany i innych inteligentnych ciut inaczej wyjaśniam, iż te barany są z powiedzenia, a nie nazywam was nimi. Choć ....tak w zaufaniu i na marginesie powiem wam w ścisłej tajemnicy, że nie lubię obrażać niewinnych zwierzaczków .....



Zmieniony przez - _Wielebny_ w dniu 2004-11-28 22:34:08

Andrew Golota - simply the best !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1061
Jako ten Polak - szarak zapytam: po co prowokujesz? I po raz kolejny zaznaczę : nie chodzi mi o to serduszko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polecam wizyte u lekarza specjalisty mozesz zaczac leczyc sie na nogi bo na glowe juz niestety za pozno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
Wielebny Twoje riposty sa trafne, ironiczne i "odrobinke" uszczypliwe inteligentny facet z Ciebie wiec jeszcze raz pytam: Po co Ci to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
a tak a propos to w temacie posta jest "..... DO PAN" i na poczatku artykulu Wielebny zaznaczyl" Drogie PANIE" wiec chyba jasne jest do kogo jest post skierowany a tu panowie w wiekszosci rzucaja blotem kulturka musi byc drodzy Panstwo bez chamstwa:-]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Male kropeczki :/

Następny temat

Perystaltyka,jelita ,leki://

WHEY premium