SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od czego to? - kłopoty z ukł pokarmowym

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 518
otoz wczoraj zjadlem na kolacje kielbase,czekolade jablko i popilem lodowatym mlekiem,strasznie mnie wiercilo w brzuchu i niestety za godzine rzygalem,potem niemoglem spac cala noc i mialem temperature,moje pytanie brezmi od czego beltalem od lodowatego mleka?

Mozemy isc do mnie,mozemy isc do mnie ale po 12 jakby cos to jestescie z wawy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 518
???????????????

Mozemy isc do mnie,mozemy isc do mnie ale po 12 jakby cos to jestescie z wawy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Moze od tego ze kielbase popiles mlekiem, duzo osob po tym belta ale to zalerzy od zoladka, ja np nie beltam jak mlekiem kielbse popije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 518
ja popijalem wiele razy ale nigdy lodowatym

Mozemy isc do mnie,mozemy isc do mnie ale po 12 jakby cos to jestescie z wawy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no to miałeś charakterystyczne objawy zatrucia po prostu. mnie to nie dziwi, bo mam wrażliwy żołądek i po takim zestawieniu pewnie bym umarła, może też masz wrażliwy. Zreszta kiełbase i jabłko popijać mlekiem...

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
może coś było nieświeże
może za bardzo ne tolerujesz mleka

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 518
no i niestety odbilo sie na formie spadla sila schudlem 2,5kg

Mozemy isc do mnie,mozemy isc do mnie ale po 12 jakby cos to jestescie z wawy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
robisz takie mieszanki i sie dziwisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
ja potrafie jesc na raz kanapke z nutellą i druga kanapke z kiszonym ogorkiem schabem i chrzanem ale moj zołądek strawi wszystko co zeżre, praktycznie caly rok jestem na masie i jem co popadnie, jem co zabiło by konia. Trening Czyni mistrza. W Przedszkolu jak dawali marchewke czy wątrobke to wymiotowalem i matka po mnie przyjeżdzala, a teraz kupilem sobie drugą lodówke do chaty i postawilem ją w pokoju i robie zakupy osobno bo matka co zrobi to idzie wszystko pierwszego dnia bez względu na to czy to slodycze czy surowe ryby

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2005-04-16 16:43:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CHRAPANIE

Następny temat

Uciążliwa senność..

WHEY premium