SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od zimnaa??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
siema odkad sie zrobiło zimno zauwazyłem ze mi pryszcze powstaja :/ , jak było cieplej to miałem mało a teraz nagle takie pogorszenia ?
zaznacz ze dosyc długo przebywam na dworzu i jak przychodze do domu to jestem czerwony jak burak
moje pytanie czy od zimna pryszcze powstaja czy nie

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ja nie nazwałbym tego pryszczami ale są to takie czerwone bolesne krosty głęboko pod skóra. W kazdym razie występuje to u większosci ludzi tylko w zime a i opini jest duzo ze od zimna wiec innego wytlumaczenia niema. Poza tym w zimnie bakterie sie wolniej rozmnażają wiec trądzikiem bym tego nie nazwał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1975
Właśnie zauważyłem to samo u siebie. Gdy przychodzę z dworu to mam pełno nowych syfów i są one mocno czerwone. Dlatego najlepiej jest się ubierać ciepło. Tzn. czapka, szal, rekawy itd.

Pozdro

Musisz uwierzyć w siebie bo wiara czyni cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
aha czyli wychodzi ze to od zimna

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pryszcze nie powstaja od zimna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1975
Jacek a masz pryszcze?

Musisz uwierzyć w siebie bo wiara czyni cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasami mi cos wyskoczy ale z doswiadczenia wiem ze pora zimowa mam o wiele mniej niz letnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1975
Każdy jest inny i każdy ma inną cerę. Widocznie mi i ZKS zimno szkodzi. Pozdrawiam

Musisz uwierzyć w siebie bo wiara czyni cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1975
Każdy ma inny rodzaj skóry. Widocznie mi i ZKS-ie to szkodzi.

Pozdrawiam

Musisz uwierzyć w siebie bo wiara czyni cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 454 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3468
według mnie pryszcze nie powstają od zimno tylko się robią bardziej
widoczne.. :-] proste..

"w życiu piękne są tylko chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
przyszcze moga powstawac od zimna zobaczcie co napisał Bahamut

"pryszcze" moga wyskakiwac od zimna jak najbardziej. Najczesciej na brodzie i szczegolnie na czole i skroniach(nie są to typowe syfy, ale czerwone gule w ktorym po jakims czasie moze zebrac sie ropa, w dodatku są zaje-biscie bolesne). Radze noscic czapke w jesieni i zimie i od czasu do czasu przejsc sie na solarium

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to jest ?

Następny temat

Lizyna a okres wzrostu....

WHEY premium