SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mozna łaczyc te dwa srodki ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
mam pytanie małe.. czy mozna połączyc Testolic propa i testosteron propa z EC. np 20ml testolic i 10ml EC?

RV

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Bez przeszkód.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
glupie pytanie

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
to i to to prop

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
a i jeszcze jeno pytanie;PP czy mozna mieszac np wino inject i testolic? do jeden strzykawy ? mozna tak ? :P

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
dzieki wielkie.. byłem ciekawe własnie.. a u mnie nikt tak nie prubował wiedz pytam nie:P

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94920 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
można

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
thx

RV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
tak mozna

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Łodzianin, czyli nie widzisz przeszkód w mieszaniu środków na bazie oleju i wody? Sam za jakiś czas mam zamiar zrobić sobie cykl oparty na propie, npp i winku, ale jakoś jakiekolwiek tabletki (oprócz cloma i tamoxa ) do mnie nie przemawiają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
sokół pamiętaj,że niektóre dobre środki są tylko w wersji oralnej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sesja - Deca + testosteron enanthate + winstrol

Następny temat

Enantan metenolonu -opinie tych co stosowali środek o pewności miłości prostytutki

WHEY premium