SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

motywacja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
ja 3mam strone f***a: przerwa.
sorki cichy iszesz ze tak zrobiles i nic nie pomoglo, zle zrobiles poprostu...jak piszesz ze cie trzyma 4mce: znaczy przerwa byla za krotka. ja napisalem przerwa az do momentu kiedy z radoscia pomysli sie o silowni i znowu z radoscia sie bedzie trenowalo.
katowanie sie wbrew wlasnej woli jest bez sensu i przynosi odwrotny od oczekiwanego efekt (vide twoje spadki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6811
skoro ćwiczysz systematycznie już dwa lata to znaczy że ci zależy, ten brak motywacji to tylko chwilówka i napewno minie a później wszystko wróci do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Przerwa moim zdaniem to nie jest najlepszy pomysl. Ja jakis czas temu chcialem sobie zrobic miesieczna a przedluzyla sie do prawie 2-och lat Mysle ze mozesz teraz troszke lajtowo do tego podejsc nie przemeczac sie bardzo, zamiast biegania np rowerek staraj sie cos zmienic w treningu w czasie treningu i w sposobie jego wykonywania.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 797 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20067
Kamiru dziekowka i pozdro byq

jj ptak- no zrobiłem źle że przestałem ćwiczyć przez tydzien bo przeciągneło sie to na 4 miesiace ale troche miałem kłopotow osobistych maxymalna depresja do tego i w koncu w szpitalu wyladowałem:/ Teraz widze po tym ostatnim tyg. ze bedzie ok i szybko nadrobie stracony czas do lipca mam zamiar odrobić stracone 10 kg i dolozyc jeszcze z 5 :p.

Pozdrawiam.

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
sorki zle cie zrozumialem... myslalem ze zrobiles tylko krotka przerwe i wrociles na silke mimowszystko ale nadal cie od 4 mcy trzyma. a to bylo inaczej... jeszcze raz sorx

powodzenia w odrabianiu strat i sie trzymaj. moim zdaniem dasz rade bez problemu bo czasami zapominamy iz oplaca sie zrobic kilka krokow w tyl tylko po to zeby wziac rozbiegi i wskoczyc na wyzszy poziom, czego ci powtornie zycze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 797 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20067
jj spoko nic sie nie stało żebyś mnie przepraszać musiałZa te słowa pod spodem WIELKIE DZIĘKI.Pozdrawiam serdecznie.

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
tez mi sie cwiczyc nie chce, caly czas chcialo a teraz mam to w*****u, wszystko przez drobna kontuzje, zrobilem sobie przerwe, kazdemu sie przyda

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie

Następny temat

zmalałem od przysiadów?

WHEY premium