SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje doznania po HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2920
wlasnie dzis mialem drugi trening piatek i jakos nie czuje spompowania mięsni po takim treningu ani wiekszego zmęczenia , najlepiej bylem spompowany w ostatnich dwoch treningach dziesiątek . w kazdym zaczynającym sie mikro-cyklu przechodze tzw: zig-zag , to znaczy ze zmeczenie i spompowanie miesni bede odczowal dopiero pod koniec mikro-cyklu? a i jeszcze jedno , ile trwa u was trening piątek bo mi zajmuje jakies ok 35 minut , a jak robilem 15 to ok 60 min, strasznie krotki ten teraz trening . własciciel silowni smieje sie ze jakies dziwne treningi wymyslam i ze co mi z pięciu powtórzeń .

malymat

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1005
Również polecam trening HST. Trening ułozyłem dzieki dokładnej rozpisce Peponenta i efekt jest imponujący. Teraz jade juz czwarty trening HST wiec za sobą mam juz kilka miesięcy treningu.. ekfety na wyglądzie esktra..poprawilem proporcje..przytylem..gęstość mięsnia lepsza..no ogólnie cudo.. po 2 latach treningu kiedy mało co juz daje kopa HST zbombardowało mi mięsnie :) a co do siły to sie nie wypowiadam..niech ktos zrobi przynajmniej 2 makrocykle HST i sam zobaczy jak siła mu gwałtownie poleci w góre.. ja przykładowo na klacie poleciałem 10 kg do góry ..a kazdy co juz ćwiczy 2 czy więcej lat wie że ciało juz mniej reaguje i niełatwo zdobyć 10 kg na sile w dość krotkim czasie( oczywiscie na odzywkach, bez anabolików )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
'wlasnie dzis mialem drugi trening piatek i jakos nie czuje spompowania mięsni po takim treningu ani wiekszego zmęczenia '

* a ktoś mówił ze ma być pompa miesni czy zmeczenie?

'najlepiej bylem spompowany w ostatnich dwoch treningach dziesiątek '

* 'pompa' ma niewiele do wzrostu miesni

'w kazdym zaczynającym sie mikro-cyklu przechodze tzw: zig-zag , to znaczy ze zmeczenie i spompowanie miesni bede odczowal dopiero pod koniec mikro-cyklu?'

* zrozum ze uczucie zmeczenia miesni nie jest regułą przy zdobywaniu masy, miesnie poprzez zig zag /ciągłą progresję/ dostają bodziec do wzrostu

'a i jeszcze jedno , ile trwa u was trening piątek bo mi zajmuje jakies ok 35 minut'

* ile robisz serii łącznie na wszystkie grupy? jesli przecwiczyles wszystkie partie wystarczająco /robiłeś krótkie przerwy/ to bardzo dobry czas i bedzie owocny :)

'a jak robilem 15 to ok 60 min, strasznie krotki ten teraz trening .'

* podaj plan i czas przerw to powiem czy tak ma byc :D

'własciciel silowni smieje sie ze jakies dziwne treningi wymyslam i ze co mi z pięciu powtórzeń . '

* pocwicz hst 2 lata na dobrej diecie to przerosniesz trenera i bedzie sobie pluł w lustro ze sam nie sprobował :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2920
przez caly trening robie 27 serii , chodz to jest logiczne ze trening czasowo bedzie sie wachał bo robic 15 pow , a 5 to jest roznica. dzieki za odpowiedz. pozdrawiam

malymat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2920
mam pytanie : w tym tygodniu odpadnie mi jeden trening w piątek , moge zrobic trening w : poniedzialek , sroda , czwartek , czy lepiej odpuscic jeden trening . jestem w ostatnim tyg 5- powt .

malymat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
mozesz zrobic trening w czwartek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Ze mnie też sie d****e śmiali, teraz mam juz ostatni tydzien 5tek negatywnych, siła poszła ostro i jest za***iscie moge sie założyć ze gdybym dalej klasycznym treningiem leciał to bylaby wielka*****nia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5989
a jak z masą demien?? Tez poszła?

"miłość do mięsni, nienawiść do ciężaru"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
raczej nie, głównie siła, ale nie ma sie czemu dziwić, jakbym miał więcej kasy to napewno zadbałbym o diete której nie miałem ale i tak jest fajnie, najbardziej mi sie podobał cykl 15stek, mięśnie za***iście nabierają definicji I właśnie jestem ciekaw jak powinien wyglądać trening hst na rzeżbe, pepo odpowiedz prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
myśle, że trening nie będzie się różnił, przy rzeźbie bardziej trzeba kompbinować z dietą

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2920
i jak ci te negatywy wyszły? bo ja zaczynam negatywy w poniedzialek i troche boje sie o stawy , bo jak konczylem piatki to juz bylo cięzko , a przedemną jeszcze dwa tygodnie negatywów . moze jak stawy ostro dostaną to wystarczy jeden tydzien negatywów ? a ha i jeszcze jedno robie podciąganie na drąrzku jak te cwiczenie wykonac w negatywach?

malymat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
ja tez robie podciąganie na drążku i nie robie do tego ćwiczenia negatywów, jedyne co to podczepiam pod siebie jeszcze 15kg ja do negatywów dołożyłem 10 kg, ostatni trening piątek robiłem stówą. teraz 110 robie 3 ruchy i 2 negatywne, ze stawami jest ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST + HIIT

Następny temat

CZY SIE PRZETRENOWALEM???

WHEY premium