SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mogłby mi ktos pomoc...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
Mogł by mi ktos pomoc jak stosowac białko nitroprogen i gainbolic 6000?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a jak oceniasz swoją budowę/metabolizm- ekto, endo, mezomorfik?
w powyższych mogłoby wynikać, że ten pierwszy, jednakże przecież możesz mieć wiekszy procent tk. tłuszczowej/czego suche liczby nie ujmują/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
Po co ci to białko i gainer?

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
oblicz ile zawartych w tych odżywkach składników brakuje ci w diecie- i jeżeli nie da sie jej poprawić to zastosuj jedną czy obydwie z tych odżywek- jednakże przemyśl to dokładnie/dokładnie ustal zapotrzebowanie i realizację tego z odżywiania/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
Po jego pytaniu domyślam się ze nie ma diety

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
podstawowe pytanie.. masz diete?? Jesli nie to sprzedaj białko i gainera a zainwestuj w diete ) POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
diety jeszcze nie ulozylem sobie ale wiem ze bialka potrzebuje 209g , weglowodanow 560g,tluszczy 51g a nie moge dodatkowo brac bialka i gainiera??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
diety jeszcze nie ulozylem sobie ale wiem ze bialka potrzebuje 209g , weglowodanow 560g,tluszczy 51g a nie moge dodatkowo brac bialka i gainiera??.
wysram to czy odlozy mi sie w postaci tluszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
jak zbilansujesz odzwyki w zapotrzebowaniu ktorymn obliczyles to teoretyczni enie odlozy sie..

po to są odzwyki zeby uzupelniać braki. Nie masz braków (wszytko dostarczasz z jedzenia) to odzywki są zbedne.. bo same w sobie nie są jakimis nadzwyczajnymi produktami...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7813
moze przyjol 1g tluszczy na kg i wazy 51kg:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA - jak dlugo mozna stosowac ?

Następny temat

Poradżcie!

WHEY premium