SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

może ktoś doradzi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 468
elo.mam 24 lata 75kg wagi.trenuje jakies 1,5 roku.tranuje 4 razy w tygodniu czaem 3 w zalezności od ilości wolnego czasu..
................................
mam taki zestaw i troche nie wiem co do niego dokupic
1.kreatynke mono-OLIMP
2.dextro juice-OlIMP
3.HMB-1250mg-OLIMP
4.BCAA mega caps-OLIMP
5.VITALIFE Amino 4600 -to dostałem za darmo nie jest to pełne opakowanie.ale darowanemu koniowi...
6.**odżywka jeszcze nie wiem jaka**

pytanie 1 : jaką odzywke go tego dobrać?czy dobra bedzie OLIMP Profi Whey Mass czy jakaś inna?

pytanie 2 : donosi się hmb czy brać czy też nie brać w takim zestawieniu?przyznam szczerze ze różne są opinie co do hmb i mam mieszane zdanie.
................................
oczywiście chce przytyć.....trzymam diete (nie jest ona idealna ale podstawa to odżywianie więc staram sie)
................................

- :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
a po 2 czytałem gdzies ze kreatyna zadziała lepiej z jesli sie ja spożywa z weglami.wiec cos w tym jest

A właśnie, że to mit. Glukoza nie przyczynia sie do lepszego transportu kreatyny.
Jak już masz to bierz po treningu razem z kreatyną to dextro juice, ale na przyszłość kup sobie carbo i pij w niewielkich ilościach po treningu (nie w celu polepszenia działania kreatyny).

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
1.kreatynke mono-OLIMP ok
2.dextro juice-OlIMP jak możesz to sprzedaj i kup carbo
3.HMB-1250mg-OLIMP- jak możesz to sporzedaj,
4.BCAA mega caps-OLIMP- nie potrzebne sprzedaj
5.VITALIFE Amino 4600 -to dostałem za darmo nie jest to pełne opakowanie.ale darowanemu koniowi...
6.**odżywka jeszcze nie wiem jaka**

Kup sobie jeszcze witaminy, białko, gainera. Ewentualnie coś na pobudzenie, coś przed treningiem

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 468
no a jaką odżywke czy OLIMP Profi Whey Mass bedzie dobrym rozwiązaniem..
a kto co sądzi o hmb w tym zestawieniu??

- :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ja bym bral hmb z kreta , i kup se gainera jak masz braki w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1244
BCAA też zostaw i bierz po treningu 1 kaps na 10kg/ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4275
oley92, dlaczego ma zamieniac dextro na carbo? teraz w dextro juice jest tauryna takze bbardzo fajnie to wyjdzie jako transporter.
yosiff, nie podales w jakich ilosciach masz te suple. jesli masz wystarczajace ilosci to mozesz polaczyc hmb z kreatyna. bcaa tez Ci nie zaszkodzi. co do wpm to mozesz kupowac smialo i uzupeniac diete

w drodze do perfekcji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 468
podaje w jakich ilościach mam te suple
1.kreatynke mono-OLIMP ----kupiłem opakowanie które zawira 1,3kg wcześniej juz jadłem wiec zosatło koło 1kg
2.dextro juice-OlIMP ----2kg tego mam
3.HMB-1250mg-OLIMP----6 blistrów czyli 180kaps
4.BCAA mega caps-OLIMP 300caps
5.VITALIFE Amino 4600--200kaps(to dostałem an farta wiec jak mówiłem darowanemu koniowi...)
6.odzywki jeszcze nie mam

wczesńeiej jadałem tą kreatyne co wyżej +Olimp gain bolic 6000 i zrobiłem jakies 4 kg...

jestem ciekaw jakie efekty do powyższe zestawienie.....
no pytanie czy lepiej kupić bulka odżywke pół na pół..czy odżwyke z wieksza ilościa węgli....zastanawiem sie między GianerMTC(21/68/2,6) a super whey mas(30/61/7)i profi whey mas(45/45/5) i dodam ze trudno mi sie tyje

- :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
zależy o dtego czego ci brakuje w diecie...węglowdoanów czy białka.

Jak umiesz wyciągać wnioski to sam sobie odpowiesz...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
dlaczego ma zamieniac dextro na carbo? teraz w dextro juice jest tauryna takze bbardzo fajnie to wyjdzie jako transporter.

Dextroza nie jest żadnym transporterem kreatyny. Jak bardzo chce to niech sobie lepiej kupi tauryne oddzielnie i bierze z przedtreningową kawą w celu pobudzenia.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 468
w dextro juice jest juz tauryna wiec nie widze sensu kupowania dodatkowej tauryny.
dextroza to cukier...tak najprosciej

- :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
No tak, ale po co Ci dextroza?

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amino i gainer

Następny temat

moj 1 cykl- badania

WHEY premium