SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mimo zmian wogóle nie chudne :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 462
Witam
od paru tygodni zacząłem intensywnie jeździć na rowerze po 20 godzin tygodniowo gdzie intensywność poruszania się jest na poziomie od 25 do 40 km\h wracam do domu zlany totalnie potem bo też jeżdżę po górach ale waga stoi jak zacząłem ważyłem 107,5 kg miesiąc później w okolicach 106 kg powinienem gubić te kg
help !! co zrobić ?
zintensyfikować treningi dzienne do 30 - 40 godzin ?

diety nie stosuje bo się na tym nie znam - a to co czytam na temat diet to dla mnie czarna magia zatem jem całkiem normalnie
odstawiłem fastfoody piwo napoje gazowane nie jem kolacji ....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1230
Witam

Sam mam podobna sytaucje, w moim przypadku wyglada to tak iz wazylem 121, a obecnie waze 116 po 2 miesiacach, ale co do efektow :

- 9 cm w pasie
- 4 cm w udzie
+ 2 cm w ramieniu
+ 3 cm w przedramieniu
+ 2 cm w klatce

Diete stosuje, obcinam tylko 250 kcal z calego zapotrzebowania kalorycznego ( umnie wynosi ono 3500 kcal 189cm,20lat, wysoka intesywnosc ), trening wyglada umnie mniej wiecej tak :

4x Basen 2 km interwałami ( ok 26 na 1 h )
3-5x Rower ( 10-25km ).

Dlatego nie patrz na wage, patrz na BF (body fat), umnie z 25% obnizylo sie na 18.5

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 462
hahaha efekt jest taki że jest mnie mniej ale na wadze nic nie widać
z dietą ciężko nie jestem w stanie ułożyć bo się nie znam na gotowaniu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Opisz, jak i co jesz ?
Bedziemy kombinowac...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-04-25 19:08:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4948
dieta musi byc !

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie musi. Wystarczy 10 wskazówek żywieniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4948
te 10 wskazowek to tak jak by dieta wiec bez komentarza...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 462
ok więc postaram się napisać konkretnie bo pisanie że jem wszystko to bzdura

rano około 8.00 jem sobie 4-5 małych kanapeczek z serkiem topionym albo żółtym

około 13 - 14.00 objad tutaj (warzywa z patelni z wołowiną, mięso z sosem albo jakieś inne cięzkie jedzenie do tego jakaś zielenina śmieszna)

wieczorem około 18 zjadam kanapeczki z sałatą z żółtym serem i jeszcze tam jakaś zielenina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4948
to moze lepiej przeczytaj te 10 wskazowek zywieniowych najpierw a pozniej cos uloz i wrzuc do oceny

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Nagotuj raz na 3 dni kaszy/ryzu, do tego ze 2 kilo piersi z kury. Ciach do lodowy, a potem w pojemniki itd
Jajka ugotowac, to ile zajmuje, no ludzie ???
Tylko myslenie trzeba zmienic, bo serek topiony, to niestyty syf jakich malo i nie schudniesz , ani deko, jesli troche nie poczytasz i nie zaczniej jesc odpowiednio.
Polecam post o 10 wskazowkacch zywieniowych (zestaw linkow, pogrubiony)
powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-04-25 19:26:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 462
kiedyś myślałem o czymś takim:

posiłek 1
tuńczyk albo warzywa sałata pomidor ogórek na chlebie typu wasa albo pełnoziarnistym
posiłek 2
2 jabłka albo inne owoce
posiłek 3
ryż czarny albo kasza do tego pierś kurczaka albo ryba no i zielenina jakaś surówka z stałaty pomidorów ze śmietaną nisko-tłuszczową
posiłek 4
orzechy ziemne albo inne
posiłek 5
banan, pomarańcza albo inne

do picia myślałem nad wodą mineralną lekko gazowaną bo do niegazowanej ostatnio nie mam szczęścia :( do tego soki do godziny 12 w ramach posiłku 2 no i herbata zielona

no jeszcze nie wymyśliłem czegoś co ma smak podobny do słodkiego bo lubię słodycze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do oceny i porady

Następny temat

Czy może być takie śniadanie na redukcji ?

WHEY premium