SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta a marichuana

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Takie porównania są z dupy wzięte IMO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
kur.fa w dropsach jest wszystko, amfetamina, kofeina, exstasy, heroina, kokaina..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1344
Releaser `dzieki za cyne sam na to wpadles do tego wniosku juz sam doszedlem pale raz w miesiacu i to w weekedn gdy nie cwicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
No widac ze w weekendy palisz bo literki krzywo stawiasz

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
sami sportowcy

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10935
w prawdziwej ekstazie powinno byc tylko mdma ale watpie ze tylko to jest albo czy wogle mdma jest mdma to substancja ktura w jednej chwili uwalnia caly zapas serotoniny przechowywanej w muzgu owy zapas odnawia sie okoloo 2 tygodnie ;p takei info czytalem kiedys naukowy artykuj o pixach a taka ciekawostka neizanotowano przypadku smiertelnego przedawkowania czystego mdma ael jak jusz predej pisalem**** wie co laduja w te tablety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Ja słyszałem że zanotowano, w Angli jakaś dupa walnęła sobie na osiemnastkę, znajdę ten art to wkleje bo już dokładnie tego nie pamiętam

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
jazda86: dobrze chociaz, ze doszedles a nie doszles sam sie gubisz chlopie, delikatnie sugeruje wiec - opuscic sobie

dibo22: ..ten art tez czytalem, tyle ze laska walila MDMA w prochu (pure), co do skladu - odsylam Was do www.ecstasydata.org 

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2484
Może mam dziwnych kolegów ale nie znam kolesia , który często pali trawe i jest przypakowany lub przynajmniej gruby

ja jaram czesto i zle nie wygladam, a mam tez kilku znajomych co duzo pala i dobrze wygladaja albo sa grubaskami :) a co do autora tematu to ogolnie kox + jazzik nie za dobrze wplynie na Twoja banie dlatego lepiej zrezygnuj z jednego, albo chociaz troche ogranicz... ja tak juz zrobilem i powiem Ci,ze jak przestajesz tak jarac codziennie to jest o wiele lepiej ;) pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1344
Releaser: taki madrala jestes a sam opusciles literke w wyrazie odpuscic
dogryzac to kazdy umie ale najpierw zacznij od siebie!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dorzucić??

Następny temat

Stosowanie anabolików, czyli steroidów anaboliczno - androgennych przez młodzież

WHEY premium