SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta a marichuana

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Palenie czegokolwiek to głupota.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14191
powiem tak lepsza trawa niz alkohol na cyklu to nawet nie ma o czym rozmawiać !! wogóle zapalenie sobie ( oby nie przed treningiem) nic niezaszkodzi !! ludzie samą siłownią nie można żyć !! mam kumpla co pali codziennie ( zaopatruje nasze miasto w trawe ;d) i koleś ma 48 w lapie na za***istej zezbie ciska 210 na plaskiej a wazy cos kolo 100 kg pzy 180 wzrostu !! do tego sw prawie każdego dnia i palenie mu w niczym nie przeszkadza tak samo ja też lubię sobie zapalić i to nie małe ilości i nic mi to nie przeszkadza w treningach. Tylko nie palcie przed siłownie !! to najgorsze co może być bo potem niechce się ćwiczyć !!ale wieczorkiem z kulturką czemu nie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
tak jak ktos wyzej

zdziwilibyscie sie ilu znanych kulturystów wciera koks w dziasło i pali zioło...


dzis jest to powszechne zjawisko ( w sporcie, w polityce, w mediach wszedzie) im wieksze pieniadze tym wiecej leci na kokaine i skuna

Zmieniony przez - ama_tor w dniu 2006-12-29 14:49:38

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Śnieg to możesz sobie w dziąsło wetrzeć jak Cie ząb boli.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eor Bill Clinton tez palil trawke,ale sie nie zaciagal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373


a Schwarzenegger palil i sie zaciagal i najgorzej na tym nie wyszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
ale niech ktos popatrzy na to z realnej strony?Jarasz?Ciągniesz?Jakby nie patrzeć nałóg,jakby nie patrzec kolejne trucie dodatkowe nie mowiąc juz o tym jesli ktos koksuje do tego,a po drugie niech autor sprecyzuje pytanie...bo temat o czyms innym a rozmowa sie zaczyna o szkodliwosci gandzi...Mozna jarać,mozna pic mozna wcierac koks...dla zabawy?To trzeba sie zdecydowac albo za******l i koksowanie do tego w miare zdrowy tryb zycia albo zabawa...Jestem koksem duzym,udaje sportowca wszyscy mnie za takiego uwazają i wogule a co 2 dni jaram az usypiam na kanapie i wcieram koks co weekend..kojarzy mi sie to troche z taką chęcia pokazania sie a nie prawdziwym sportem...zdecydowałes sie na doping który ma Ci pomóc w sporcie,więc po h*j po kątach jarać?Zreszta to kazdego indywidualna sprawa...Ale jestem pewien jednego ze Ci co piszą ze tak beztroskie jaranie nie szkodzi a wręcz pomaga są w duzym błędzie..bardzo duzym.Kazdy chce bronic swoich racji ale niestety nie kazdy ją ma...To samo tyczy sie picia podczas cyklu...Jak wiadomo jestesmy tylko ludzmi i nie mam nic do ludzi którzy sobei przypalą albo nawet wypiją...to ich zdrowie i zycie..Ale bede sie kłócił o to czy gandzia jest zdrowa i pomaga,a jak juz ktos sie decyduje mowic takie opinie to prosze odrazu tutaj na forum podać jakies dowody,analizy,bo wydaje mi sie ze wiele osób mówi coś a nie ma zielonego pojęcia w temacie...pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Tak, uzależnienia najłatwiej sobie tłumaczyć małą szkodliwością. ******lnie o Szopenie. Zielsko to chyba najbardziej podstępne jest, bo jarającemu wydaje się cały czas, że może przerwać w każdej chwili i że ma kontrolę nad tym. A w tym czasie sieka z mózgu sie robi. Troche przeżyłem i troche wiem o "używkach".

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3488
ja ******le co za ludzie nie moga wytrzymac miesiaca bez jakiegos gowna, czyli na to wychodzi ze jestes w nalogu wiec po co sie bierzesz za saa jak ty zdechniesz w wieku 40 lat

...płacz na treningu, śmiej się podczas walki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249


znam ludzi w przedziale wiekowym 40-70 lat co kopca, maja sie dobrze i nie zamierzaja przestac, wieksze "ała" spowoduje dlugi mocny cykl saa niz palenie trawki, (mowie o trawce a nie o g*wnie maczanym w strychninie)

palenie paleniu nie rowne, ludzie nie porownujcie ludzi co swiata nie widza poza paleniem z ludzmi ktorzy pala i umieja to pogodzic z reszta,

znam rowniez wielu kulturystow zawodowych jak i ludzi sukcesu ktorzy pna sie w gore jednoczesnie palac jointy..na forum jest poprostu taki zwyczaj ze jak ktos nie pali to od razu MUSI oczernic ludzi co pala (nie wiedzac nawet jak/ile) robiac z siebie niewiadomo jakie zrodlo pewnych informacji..

pozdro dla nie palacych jak i palacych

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2006-12-29 15:07:56

It's kind of fun to do the impossible.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dorzucić??

Następny temat

Stosowanie anabolików, czyli steroidów anaboliczno - androgennych przez młodzież

WHEY premium