SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mdrol epi i co wiecej?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
Witam, postanowilem zrobic cykl z mdrolem i epi cela, w trakcie bede bral zma tabl. czosnkowe oraz witaminy z mineralami Olimpu a po cyklu Live Detoxifier na odblok. Troche sie naczytalem o tych srodkachi takie juz zakupilem ale ciagle mam watpliwosc czy to juz wszystko jest? Moglbym cos jeszcze dokupic ale niedrogiego:) bo juz na to troche sie wykosztowalem. Poradzi ktos cos? Aha no i jeszcze oczywiscie w trakcie hepatil jako oslonke zamierzam stosowac tylko obawiam sie czy to nie bedzie za duzo ilosc tabletek branych dziennie.... prosze o porade do tego cyklu. z gory bardzo dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Tylko Live Detoxifier na odblok... powodzenia

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Napisz w dziale doping, a nie tutaj.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1978
robilem taki cykl mdrol 4tyg od 5tyg epi duza dawka dochodzilem do 8tab na dzien
do tego dalem podklad z omy i szlo pieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
/Tylko Live Detoxifier na odblok... powodzenia / po to napisalem tego posta aby ktos mi poradzil co jeszcze dokupic dobrac zmienic... m.in wlasnie dotyczace co w trakcie co lepsze na odblok lub dobrac... raczej omki do tego nie wezme bo siedze za granica i takie preparaty raczej ciezko mi by bylo tu przedostac:]
ale dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
W trakcie cyklu koniecznie osłonki esseliv albo podobne, witaminy , cynk , omega 3. w ostatnim tygodniu wrzuć kreatyne na odblok clomid + tribulus

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
wez polec ten cykl z tesciem zeby utrzymac mase z 250mg e5d cypio i bedzie git inaczej masz duze szanse ze masa szybko zacznie znikac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
a na odblok nie styknie sam clomid? bo mam zamiar to zazywac w norwegi bo tu mieszkam a tyle rzeczy przewiezc z polski bedzie ciezko... czailem sie nad clomed'em z allegro ale podobno jest o wiele gorszy od clomidu?? interesuje mnie glownie jak zrobic odblok dobry po tym cyklu najlepiej srodkami niedrogimi i latwo dostepnymi;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
STYKNIE

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
a system 2tyg on 2 tyg off sie sprawdza?? na tym epistane ?? i czy to ryje bebechy cos wogole?

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
lipa 2on/off lipa z ph i jak na moje ph bez tescia to bezsens i mija sie z celem...
jak jedziesz mdrola i epi zrobisz odblok clomem to w krotkim czasie stracisz to...
epi bym bardziej traktowal jako mocny antykatabolik niz sredni anabolik, kolezka bral epi i zalowal ze nie wzial mdrola bo nic go praktycznie nie porobilo... drugi bral eMke bez tescia i zrobil odblok miesiac i wszystko wrocilo do stanu wyjsciowego...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie - czy wszystko dobrze robie ?

Następny temat

długi cykl masowy

WHEY premium