SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblokowanie - czy wszystko dobrze robie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 525
witam
wlasnie skonczylem (no prawie skonczylem) cykl
1-8 prop 100mg e2d
3-10 winstrol 30mg ed

odblok :
clomid 24 tab.
1 i 2 dzien - 100mg dziennie
do konca po 50mg dziennie

zaraz po koncu propa wszedlem z NO - EXPLODE, zazywam rowno z winstrolem. odblok zaczalem brac (jestem w 3 dniu obecnie brania clomu(a?)) 3 dni po ostatnim strzale propa . doczytalem ze clomid oslabia dzialanie winka , wiec stwierdzilem ze zwieksze dawke do 40mg ed do konca cyklu (zeby to oslabienie sie 'wyrownalo'), wiec teraz zazywam
40mg winka ed
50mg clomu
no explode
+ tam oczywiscie dieta
czy taki odblok przebiegnie sprawnie ? wszystko bedzie wporzadku ? nie za wczesnie zaczalem ? oczywiscie tak 1 tydzien po skonczonym odbloku zrobie badanie tescia i wtedy wszystko wyjdzie odpiero, ale moze jeszczewprowadzic korekty? dzieki i pozdro !

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19,5

Waga: 90

Wzrost: 190

Obwód klatki: 112

Obwód ramienia: 42

Obwód talii: 85

Obwód uda: 59

Obwód łydki: 40,5

Staż na siłowni: 2

Ilość spożywanego białka: 4

Ilość spożywanych węglowodanów: 3

Ilość spożywanych tłuszczów: 1

Opis przebytych cykli sterydowych: pierwszy

Trening: 5xtydzien, codziennie inna partia + codziennie na zmiane jednego dnia brzuch drugiego lydki

Cel cyklu: czystamasaa miesniowa
sila


Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): chudniecia

Stan zdrowia: wzzystko ok

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): 115

Martwy ciąg (MAX): -

Przysiad (MAX): -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 525
wina podobno nie trzeba odblokowywac , dlatego mialem pomysl zazywania rownoczesnie clomu z winem. dzieki wszystkiem,narazie odstawiam wino do jutra, moze jakis nowy pomysl wpadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
wszystko w porządku


pochwal się jak cykl się udał



Ps. jeśli moja wypowiedź Ci pomogła daj mi SOGa

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 525
jak na pierwszy cykl narazie jestem zadowolony, przyrosty wieksze jak sie spodziewalem , wiec wszystko wporzadku ; ) klatka + 4cm , biceps + 2,5cm ; ) kostki na brzuchu troche wyszly na wierzch , nie jest zle ; p
czyli dalej ciagnac 40mg wina ed czy wrocic do 30 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
to już zależy od Ciebie

jeśli robi 30 mg, to po co Ci 40?


tą dawkę zostaw na następny cykl

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 525
po dwoch dnaich nie czuje zbytniego spadku sily , tym bardziej ze jeden z nich to neitreningowy i jutro takze jest nie trenigowy. te 10mg chcialem dorzucic tylko i wylacznie z powodu rzeczy wyczytanych m.in na tym forum ; )
i tak mi zostalo troche na nastepny cykl ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
najlepszy mozliwy odblok:

2 tyg przed odblokiem zaczynasz 500 iu hcg eod i 100mg atd (4 caps novedex lub innego supla).
odblok clomid+nolva. pierwszy dzien spora dawka, potem zmniejszasz piramidalnie do 1 tabsa cloma i 1 tabsa nolvy. clomid konczysz po 2 tygodniach, nolve ciagniesz ile chcesz.

"nauka" stojaca za tym to:

hcg przygotuje twoje jadra do wytwarzania testosteronu, gdybedziesz juz wytwarzal juz lh. atd jest dosc silnym antyestrogenem i umiarkowanym antyandrogenem (konkuruje z receptorami androgenowymi w mozgu). w ten sposob organizm juz 2 tygodnie przed odblokiem dostaje sygnal, ze androgenow i estrogenow jest malo. dodatkowo taka dawka wyczysci cie totalnie z estrogenow, a w normalnej sytuacji bylbys w kiepskiej sytuacji - duzo estro, malo testa, lipa. dalej clomid moze juz spokojnie zrobic swoja klasyczna robote i ma mocno ulatwione zadanie. organizm powroci do swojej naturalnej produkcji testosteronu duzo szybciej, bo nie jest "zapchany" estrogenami ktore blokuja wytwarzanie gnrh. clomid odstawiamy po 2 tygodniach, bo wg. badan naukowych po takim okresie (2-3 tygodnie) jego dzialanie slabnie. nolva nie wykazuje takich wlasciwosci, stad tez mozemy ja ciagnac dalej.

po skonczonym odbloku mozesz zapodac dalej atd, w zmniejszonej dawce. proponuje zmniejszyc dawke do 1-2 kapsulek(25-50mg) co drugi dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 525
swietne,przyda sie na przyszlosc, dzieki !
hcg moglem miec ale troszke za pozno sie zorientowalem, wolalem zaczac o czasie clomid niz za pozno hcg z clomem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
ty jesz wino i clomid razem????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2346
jak dobrze rozumiem z tego chaosu który wysmażyłeś to 3 dni po ostatnim strzale propa i 11 dni przed końcem wina wszedłeś na cloma i podjadasz go razem z winem ....a co masz na odblok?? PO cyklu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 525
myslalem , ze bardziej zrozumiale to napisalem.
skoro clomid ma odblokowac przysadke i sklonic ja do ponownego produkowania testosteronu a mi zostalo ok 12 dni winstrolu samego ( juz bez propka) to stwierdzilem ze im szybciej po tych 48godz max dzialania propka zaczne odblokowywac przysadke tym lepiej ,,, tym bardziej ze przeczytalem ze to clomid oslabia dzialanie stanozololu a nie odwrotnie ... dlatego zwiekszylem jego dawke do 40mg ed. ale widze ze moglem to lepiej zrobic ...
ten clomid byl/jest moim odblokiem po cyklu.
jakies jeszcze rady? mam nadzieje ze juz rozwialem watpliwosci co do mojej 1 wypowiedzi ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 525
oczywiscie jesli doradzacie w kazdej chwili moge przestac brac winstrol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vast PMP???

Następny temat

mdrol epi i co wiecej?

WHEY premium