SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

massa + sillaaa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1007
Ty myśl troche. Napisałem żeby jajek jako produktu gainerem nie zastępował. Geiner jest dobry ale najlepiej okołotreningowo. A co do jajek, to ja wolę jeść jedno i się nie martwić o cholesterol (i nie wiem czy ciało produkuje "zły" cholesterol, nie wydaje mi sie daj link do badań). Poza tym w jednym jest sporo tłuszczów, więc po co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
mozna spokojnie jesc tyle jaj pod wzgledem cholesterolu , ten mi zostal juz wielokrotnie obalony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 921
http://dooktor.pl/artykuly-medyczne/aktualnosci/jajka_a_cholesterol.html a tutaj strona po angielsku http://www2.surrey.ac.uk/mediacentre/press/2009/2840_twoegg_diet_cracks_cholesterol_issue.htm
Jeśli ktoś nie przeczyta ze zrozumieniem to pewnie pojawi się komentarz że przecież tu chodzi o co najwyżej dwa jajka dziennie żeby nie podniósł się cholesterol...
Co do gainera to wiele diet na masę (ułożonych przez specjalistów) uwzględnia jego picie już po drugim śniadaniu a to zdecydowanie pora około treningowa nie jest,choć racja że głównie wtedy należy go spożywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
w tym pierwszym artykule jest kolejny mit o tluszczach nasyconych

polecam przeczytac to
http://kulturystyka.pl/cholesterol-fakty-mity/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2363
te jajka bede jadl co 2 lub 3 dni a kiedy nie bede jadl to zastapie pewnie jakims gainerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2363
a animal pump jest dobry na mase i sile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 921
antiself mi chodziło o te jajka a szczerze mówiąc co pisali o tłuszczach to już nawet nie czytałem;)
co do kreatyny to sie nie wypowiem bo nie mam doświadczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
dobry jest ale jesli nie brales jeszcze monohydratu kreatyny ani jablczanu to zostaw narazie staki w spokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2363
antiself ja bralem kreatyne z olimpu 1250 i treca 950 i nitrobolon on tez mam polaczenie kreatyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co ci suple przy twoim stopniu zaawansowania ? nie lepiej wydac na fajna wycieczke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tening na siłę-prośba o sprawdzenie

Następny temat

prosze o ocene planu treningowego redukcja

WHEY premium