SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas na zmiany =>Massa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 377
Czas na zmiane. Jestem EKTOMORFIKIEM i chciałbym przybrać na masie ale to dla mnie jest trudne ponieważ dużo jem ale mało tyje od ponad roku waga u mnie stoi w miejscu warzyłem 73kg przy wzroście 192 to bardzo mało ja na mój wzrost :/ chciałbym nabrać masy. Narazie nie chodziłem na siłke z braku czasu ponieważ gram w piłke nożna i chodze 3x w tygodnu na treningi, od wakacji mam zamiar chodzic na siłke narazie to od około roku czasu z przerwami robiłem pąpeczki i podciągałem sie na drązku.
Od maja wziełem sie za siebie staram sie trzymać diety i narazie to działa od maja z 73kg przytyłem na dzień dzisiejszy do 76kg jak dla mnie to dużo:) na początek.

Od wakacji zapisuje sie na siłke i chciałbym kupić sobie cos na masse myślałem nad Mass xxl czy to dobry pomysł jak dla mnie?, cena tak do 100-150zł.
Prosiłbym o doradzeniu jakiegoś planu treningowego na masse i jak narazie prosił bym o plan bez nóg ponieważ dużo biegam i chodzę na treningi w gałe a miałem jakiś 1 roku temu operacje kolano, miałem naderwane wiązadło krzyżowe i nie chciałbym nadwyrężać nóg ponieważ gram w klubie.

Wiek - 18 lat
Waga - 76 kg
Wzrost - 192 cm
Cel do osiągnięcia - Masa
Staż - 0
Aktywność fizyczna - wysoka, Dużo biegam , chodzę 2 razy w tygodniu na basen , jeżdżę rowerem


Obwód Bicepsa - l 31cm, p 32,5cm
Obwód Klatki - 99 cm na wydechu
Obwód Pasa - 82 cm
Wyciskanie leżąc - 90kg
Wyciskanie na barki - niewiem
Przysiad - 85kg
Dieta - staram się trzymać

z góry Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Plan jaki Ci doradzam to FBW . A ulozyc sobie muszisz sam wedlug:
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html
I nie sciemnaija ze 90 na plaskiej bierzesz.

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2009-06-08 20:10:28

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 377
Nic nie ściemniam na w-fie na zaliczenie było wyciskanie wycisnełem 90kg z mostkiem bez mostka to tak 80kg ledwo wycisne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
A jednak juz 80 a nie 90kg. Licytujemy dalej?

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 377
A co z mostkiem sie nie liczy ? jakoś jak na zawodach wyciskają z mostkiem i nikomu to nie przeszkadza

A co do tych pąpek i drążka to ćwicyłem tak:

co 3 dzień pąpki
2x serie na 3 krzesłach ,1 seria z wąskim rozstawem rąk 2 z szerokim
2x nogi na krześle ręce na podłodze 12 powtórzeń 10s stoje dalej na rękach 10 powtórzeń 10s 8 powtórzeń 10s 1 powtórzeń
2xręce na krześle nogi na ziemi i 1 seria szeroki rozstaw rąk a 2 z wąskim rozstawem rąk

i drąrzek poniedziałek ,śrdao, piątek podchwyt 5 seri na maxa ile dam rady i wtorek i czwartek szeroki nachwyt 4 serie max ile dam rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 377
Zmieniony przez - JogaTv w dniu 2009-06-09 10:22:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozłożyć najlepiej ?

Następny temat

Trening i problem

WHEY premium