SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa....

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
Witam mam 16 lat , 14 cm, 73 kg wagi, mój staż na siłowni to 1 rok a cel to masa i siła. Dietę mam. Chciałbym sie dowiedzieć co polecali byscie bardzie na masę Mass xxl z treca 4800, czy magnum 8000 4000kg ponieważ zastanawiam się nad kupnem jednego z tych prodóktów i niewiem który daje lepsze efekty czy ktoś mógłby mi doradzić i podac opinie na temat efektów???? I z czym polecali byścię łączyć gainera wspomne ze wcześnie juz brałem różne odżywki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
Mój wzrost to 174 cm a nie 14 cm mała pomyłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
Mam 174 cm wzrostu a nie 14 cm hehe mała pomyłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
gainer to jedzenie w prochu wiec sa takie efekty jak po ryżu i kuraku.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3871
Skoro masz dietę to po co Ci gainer?
Chyba, że masz ale nie jesz tyle ile powinieneś.
Jak masz kasę to weź sobie tego Treca albo Mutant Mass'a.
Oba są zachwalane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 344
Mam dietę ale chciałbym coś dożucić dla lepszych efektów i myślę o 3 kg massa xxl i aminoMax 6800 jak myślicie czy to dobry zestaw??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz dietę dopiętą to gainer zbędny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 284
Ja osobiście przetestowałem mutant massa i mass xxl na własnej skórze, efekty podobne lecz gdy bym miał teraz wybrać wybrał bym mutant massa. Stosowałem te preparaty jako uzupełnienie mojej diety. Jeśli masz dobrą dietę i przy ćwiczeniu bez supli było widać efekty to nie musisz ich stosować, dieta wystarczy ale jeśli chcesz stosować suplementy to polecam mutant mass ewentualnie cm3 do tego. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
14 cm powiadasz? Spoko, mój ma 16.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3871
To nie masz się czym chwalić.
Gość się pomylił, poprawił, a ty offtopujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
VAT swoimi rekordami możesz pochwalić się, zupełnie na innych stronach/forach.

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypuklenie

Następny temat

Fajna siłownia w Lublinie ;)

WHEY premium