SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

martulla :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Nie, wyniki nie sa wzorowe jezeli chodzi o tarczyce i cukier. Niemniej jednak cukier moglo Ci wywalic wyzej z roznych powodow i dlatego dla swietego spokoju warto zrobic hemoglobine glikowana jak wyzej. Przy takich wynikach tarczycy warto sie przyjrzec diecie, wspomoc tarczyce suplementacyjnie i dobadac jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
wiem, że nie są, tylko już mi brakło argumentu, nie chciałam wyskoczyć z tekstem "bo w internecie przeczytałam, że jest nie ok"
i nie wiem czy lecieć prywatnie do kogoś, czy rzeczywiście czekać
większość tych badań zdaje się i tak odpłatna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Wiem, wiem, tacy lekarze. Nie wiem skad jestes, ale w prywatny labie mozna zrobic czy przyszpitalnym za nie az takie duze pieniadze jezeli tylko kilka malych oznaczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
czyli omijać takie sieci jak diagnostyka czy śla? zawsze korzystałam z ich pakietów, wydawało mi się to dość korzystne, ale poszukam, jeśli rzeczywiście małe laby mają lepszą ofertę :)

chciałabym się zabrać konkretnie za dietę, pewnie będę tutaj wrzucać wypiski, bo dostaję bardzo cenne uwagi zawsze
mam takie dwa pytania: nie ćwiczę teraz, zrobiłam sobie przerwę na chwilę, z powodów i finansowych i braku czasu, dodatkowo chciałabym na spokojnie z tymi badaniami podziałać (zostały obecnie rower, rolki, spacery) - zmienić rozkład na ten tydzień lub dwa?

i jeszcze odnośnie suplementacji, mam taki zestaw, czy jest to warte brania? do tego mam wit D3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
takie gotowe mieszanku suplementow zwykle nie sa oplacalne, a zawartosc witamin w nich pozostawia wiele do zyczenia
dobry B compleks jaki moge polecic to B rightod jarrow
zelaza raczej nei nalezy suplementowac, a zadbac o jego zrodla w diecie
magnez najlepsza forma - cytrynian
Problem z takimi gotowymi zestawami polega tez na tym, ze wszystko leci na raz, a ne wszytsko powinno pryzjmowac sie w takich samych porach
dajmy na to b compleks mozna wziac do sniadanie, magnez przed snem, cynk miedyz posilkami

Cynku i selenu w tym preparacie jest bardzo malo.

kalorycznosci nie zmieniaj.

Poczytaj opinie,a le generalnie takie pakiety sa ok, pod warunkiem ze lab ma odbre opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
dobrze, to poszukam osobnych suplementów

a taki plan mam na dziś:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
hej,
przed wizytą u lekarza powtórzyłam badania i zrobiłam te, o których mi pisaliście
starałam się pilnować diety, suplementacji (cynk, selen, magnez, B)
czy mogę prosić kogoś mądrego o zerknięcie na wyniki?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
do tarczycy zrobilamby USG i mialaby ja pod kontrla, 2,7 to jednak troche wysoko jak na mlloda dziewczyne, trzeba obserowwac, czy nie bedzie roslo.
W komplecie jest niskie FT4, wiec idzie to w strone niedoczynnosci.

Glukoza niska bardzo, za niska.
Insulina
bez dramatu, ale molabybyc mniejsza na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
właśnie się wybieram do endo na usg, zobaczymy co powie, tylko się obawiam, że znowu będzie "ma pani wyniki w normie" :/

o matko, to teraz za niska ta glukoza? poprzednio była wysoka :( to jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
a ile bylo wczesniej?
ale patrze na normy teraz, to w sumie jest ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad- rób go poprawnie!

Następny temat

Jaki spalacz teraz?

WHEY premium