SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

martulla :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
treningu brak, jedzeniowo dzisiaj tak
dodatkowo warzywa: pomidor, ogórek, pomidory z puszki, cebula, rzodkiewka, sałata
wody 1.5l i herbata zielona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
w pierwszym posliku brak zodel bialka, w drugim 44g ?
Kolacja sama kura?
zrodla tluszczu powinny byc zroznicowane, u Ciebeie praktycznie same nasycone odzwierzęce leca. One sa ok, ale balans nalezy zachowac.
Oliwa z oliwek, awokado, migdaly tego tez w diecie troche potzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
to trochę dlatego, że byłam na badaniach krwi i śniadanie było terenowe, wrzuciłam kanapkę do torebki strasznie dużo czasu mi zeszło, wpadałam do domu i machnęłam jajecznicę, no i taki mi cudny rozkład wyszedł...
hm, a kolacja to po prostu sałatka z kurczakiem z warzywami wypisanymi u góry, tak też jest nie za bardzo?
nad tłuszczami popracuję


Zmieniony przez - martulla w dniu 2016-04-14 10:01:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
do tej salatki chociazmy lyzka oliwy z oliwek i od razu lepiej.
nie ma tez powodu, zeby wystrzegac sie weglowodanow w kolacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
ok, zapamiętam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
czy mogę poprosić o zerknięcie na wyniki i jakieś wskazówki na ich temat?
tsh w listopadzie 1.946 przy normie 0,35 - 5,50


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Tsh za wysokie. , ft4 niskie.
ile jadlas kcal dziennie przez osttanie miesiace? ile weglowodanow?

co jadlas, wieczorem dzien przed badaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
staram się od dłuższego czasu (prawie dwa miesiące) utrzymywać 1700kcal (B120/T69/W150)
kolacja przed badaniem: sałatka (sałata, ogórek, pomidor, rzodkiewka) z kurczakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
2 miesiace to jest krotkiczas, co było wczesniej?

w takiem razie Glukoza na czczao za wysoka, Proponowałabym sprawdzić insulinę na czczo i glukozę glikowaną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No z tą glukozą to też miałam podobnie, możę obciążenie rozjaśniłoby więcej?
I warto też kortyzol zbadać, bo przy tarczycy może być podwyższony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad- rób go poprawnie!

Następny temat

Jaki spalacz teraz?

WHEY premium