SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

martulla :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
hm, wcześniej nie kontrolowałam tego jakoś bardzo, na pewno nie dałam się porwać dietom typu 1000 czy 1200, zawsze to było 1500+
mam jakieś zapisy z października jedynie 1600/B80/T53/W200

tak przeglądam poprzednie wyniki badań z listopada to glukoza też 88.9

zapiszę się jutro do lekarza, na coś się da wyciągnąć skierowania czy raczej nastawić się na płatne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Glukoze z obciążeniem powinien Ci dać, kortyzol płatnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
czyli tak:
insulina, kortyzol, hemoglobina glikowana HbA1c (to o to chodzi?) i obciążenie glukozą
powtarzać coś z tarczycy? dołożyć coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nie rob od razu glukozy z obciazeniem. To jets badanie ktore powinno sie robic nie czesciej niz 1-2 razy w roku.
Poworz glukoze na czczo, do tego insulina na czczo.
Przy zbyt wysokiej glukozie nie robi sie nawet badania z obciazeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja miałam większą glukozę nad czo i kazałyście zrobić z obciążeniem, bo tylko ten wynik miarodajny
Notabane dobrze, że wpadłam przeczytać, bo znów zrobiłabym z obciążeniem, teraz zrobię samą glukozę i insulinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja nie powiedzialam, ze tutaj jest za wysoki do wykonania badania. Nie wykonuje sie gdy glukoza jest wyzej niz 110-120.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie no piszesz, by nie robiła, to tak to odebrałam

Ok, ok. Ja miałam poniżej 100, ale bynajmniej wiem, że nie robić od razu z obciążeniem ponownie.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
a tą hemoglobinę glikowaną też od razu z insuliną i powtórką glukozy?
i obciążenie zależnie od wyniku, tak? czyli jaki to byłby zakres?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2249
po wizycie u lekarza ogólnego wiem tyle, że:
- przesadzam
- nic mi nie jest
- wyniki mam wzorowe
- wszystko w normie, przydałoby się więcej takich pacjentów z takimi wynikami
- zrobić TSH i fT4 za 3 miesiące, jeśli wyniki będą gorsze to wtedy można działać


termin do endokrynologa - maj 2017
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad- rób go poprawnie!

Następny temat

Jaki spalacz teraz?

WHEY premium