SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam problem ze swoim brzuszkiem,pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2808
jestem dziewczyna o bardzo drobnej sylwetce,wrecz chudej waze 50kg przy wzroscie 1,68cm. Moim odwiecznym problemem sa trzy dosyc spore faldki tluszczu na moim brzuchu.Probowalam naprawde wielu sposobow na pozbycie sie ich i wyrzezbieniu ladnych miesni brzucha,chodzilam na fitness,laczylam brzuszki z areobami,cwiczylam na silowni i nic:(
Moze ktos moglby doradzic mi jakis dobry i skuteczny sposob,dodam ,ze teraz mam mozliwosc cwiczenia tylko w domu.
Oprucz miesni brzucha, chcialabym rowniez poprawic wyglad swoich posladkow tzn. sprawic by byly bardziej wypukle,tutaj poszlam za rada przeczytanych na tutejszym forum artykulow i zaczelam cwiczyc miesnie posladkow z uzyciem obciaznikow na kostki.
Jesli ktos moglby mi doradzic jaki trening bylby najbardziej skuteczny na obydwie partie miesni tzn(spalenie faldek na brzuchu i uformowanie posladkow)majac mozliwosc cwiczenia tylko0 w domu bylabym ogromnie wdzieczna. Bo zaczynam wierzyc ,ze juz nie ma ratunku dla mnie :(
P.S myslalam rowniez o braniu jakis suplementow dla uskutecznienia cwiczen,tylko nie wiem co by moglobyc odpowiednie dla mnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5637
stary ..
zdałem sobie sprawę że żremy się o głupotę..sam nie wiem dlaczego....
jeżeli cię uraziłem przepraszam...
SFD ma łączyć nie dzielić..
trzymaj się i wszytkiego dobrego

DRUGS FREE BODY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Dieta + aeroby :)

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
Dietka najważniejsza w walce z tłuszczem...
Spróbuj treningu HIIT i do tego A6W (opis obydwu ---> wyszukiwarka)
I dużo cierpliwości, na brzuchu anjtrudniej spalić tłuszcz...
Co do pośladków - w atlasie ćwiczeń jest parę propozycji wystarczy poszukać

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
A jak mamy nawoływać?
"Nic nie rób nic nie rób nic nie rób żryj co i ile chcesz samo się zrzuci"?
Tak pięknie nie ma niestety.

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2808
hmmm...dieta...ja i tak juz jestem chuda i boje sie ,ze jak zaczne diete to bede jeszcze chudsza, a to nie o to chodzi ,jak mam spalic miejscowy tluszczyk, nie tracac przy tym na reszcie.W dalszym ciagu nie wiem czy obciazniki i domowe cwiczenia moga sparwic ze przybedzie mi troche na posladkach :)i jak dludo trzeba cwiczyc zeby byly widoczne efekty.
Jesli ktos ma jeszcze cierpliwosc mi doradzic to bardzo to docenie,dzieki za dotychczasowe cenne wskazowki,mam nadzieje ,ze dostane ich jeszcze pare:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
" jak chciałem jakieś białko kupic to też mi pisali DIETA DIETA DIETA ale właśnie chce troche uzupełnic toą diete i nie wiem co kupić:PP sory za spadm "

Bo najpierw układasz dietę, dajesz ją ew do sprawdzenia w dziale "Odżywianie" i właśnie odżywkami uzupełniasz ew braki kalorii czy jakichś składników. Jak widzisz, że szamiesz za mało białka, to dopiero jakies bierzesz. Wszyscy piszą dieta, bo jest ona najważniejsza, odżywki sa tylko dodatkiem, a niestety wiele osób kupuje odżywki, bo uważa, że są najważniejsze a zupełnie się dietą nie przejmuje. Ja np nigdy żadnych odżywek nie brałem, a efekty mam w pełni zadowalające. O)dżywki to nie magiczne proszki, od których mięśnie same rosną, a tylko dodatki do diety (wiem, że się powtarzam).

maryjka: Dieta
Najtrudniej jest spalić tłuszcz na brzuchu, więc musisz zadbać o dietę i aeroby/HIIT. Znowu się powtarzam
Są co prawda jakieś miejscowe spalacze tłuszczu, ale o tym to ja niewiele wiem, to nie będę nic mówił, poszukaj na forum.
Cierpliwości przede wszystkim...

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Są miejscowe spalacze, ale czy skuteczne...tego nie wiem

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 866
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2808
ok dajmy sobie spokoj z fotkami...gdzie moge znalezcdokladny opis a6w? mowia o tym wszedzie ale nigdzie nie ma konkretnego dokladnego opisu tych cwiczen,co do diety to nie wiem jak to sie oblicza, dodam ze waze 50 kg przy wzroscie 1.68cm. Czy jesli bede stosowac diete i cwiczenia + obciazniki, ale bez aerobow,bo nie mam mozliwosci ani biegania ani rowerku...czy bez tego osiagne jakies efekty?..no i jak to jest w koncu z tymi nieszczesnymi posladkami , jakie cwieczenia i po jakim czasie osiaga sie efekty...prosze o jeszcze pare podpowiedzi , dzieki z gory.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!!!!

Następny temat

Od A do Z od Z do A :-)

WHEY premium