SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem mam taki ze jest nie tak jak powinno

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Witam, mam problem poniewaz cwicze na mase, widzę ze miesnie sie rozrastają, lecz waga teraz idzie w dol, od 2maja do początku czerwca przytylem 10kg z 70 do 80kg . Teraz caly czas widzę spadki wagi, waze teraz 76kg , i zastanawiam sie czy spada mi tkanka tluszczowa czy co sie dzieje ... Dietę trzymam ... Miesa dużo,jajka, makarony, orzechy, twarogi... Sporo tego. Macie jakieś sugestie...? Dodam ze biore glutamine i kreatyne w tym momencie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
a diete kalibrowałeś ? podbijałeś kalorie, jest jakoś policzona czy tak po prostu sobie jesz?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Ogolnie jakoś mega tego nie przeliczalem, jem intuicyjnie, dużo tego co trzeba. Praktycznie non stop siedze w kuchni... Jak myslisz to spadek tkanki, czy mięśni chodz ja wciąż widzę ze sie rozrastają, gdzie to ubywa....hmmm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW początkujący

Następny temat

Można dorzucić jeszcze jakieś ćwiczenia?

WHEY premium