SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały doping a zdrowie ogółem, kontrolnie czy nic się nie psuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdyby twój naturalny test spadł po ostrej redu (vlcd) + mało snu to by było logiczne,ale czy podając syntetyk,ma to wpływ,to nawet nigdy się nie zastanawiałem. Ale raczej nie,bo w końcu to syntetyk. A te badania co miałeś 4xnorma to robiłeś parę godzin po szocie czy może wtedy jak to było? w sumie aż takiej roznicy by nie było. Ale z tego co pamiętam w pierwszym temacie miałeś wynik 2xnorma,coś koło 16 przecież.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, jutro powtórka badań, już pomyslałem, że może ten syntetyk się zużywa jak tankowane paliwo, jeśli się więcej exploatujesz to więcej go ubywa ... różne mysli człowiekowi po głowie się kołaczą, bo skąd jak była norma razy 4 teraz jest ledwo powyżej ....

Zioekt, poziom wbijanego tak sobie pomału rósł i rósł aż do własnie czterokrotności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziś rano wbiłem, jutro powtórzę badania i dorzucę morfologię, zastanawiam się czy nie zrezygnować z panelu tarczycowego bo to prawie 2 stówki a nic sie tam nie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dziś rano i odrazu badania to mogło nie podbić testa jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomału, pomału, wyniki powyższe są robione wczoraj jak je dziś rano zobaczyłem to od razu postanowiłem wbić, a jutro zrobię kolejne badania .

jednak przesłanki, że się coś zmienia widziałem wcześniej ponieważ skórne syfy znacząco mnie opuściły i pot zmieinł się na mniej "ostry"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zrób tylko testa i nic więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wnioski - z jakiegoś powodu test poleciał na pysk a wbijam uczciwie, i materiał jest apteczny więc nie rozumiem...
test poleciał na pysk, ja nie wiedząc o tym podawałem symex tak jak do tej pory , symex zwalił mi estradiol poniżej mojego "ulubionego" zakresu ...

jakie objawy obserwowałem kilka dni wcześniej i co mnie dziwiło ;
1) zniknęły wypryski ze skóry - mój wniosek; wypryski nie są od niskich estro ( bo jest niższy niż zwykle a syfów nie ma) tak jak wielokrotnie czytałem na tym forum, wypryski są od wysokiego testa, SYNTETYCZNEGO bo jak wbijam HCG to test mi skacze jeszcze wyżej ale w jakiejś części jest to mój własny a po HCG zawsze wypryski mi znikają

2) pot przestał mieć harakterystyczny ostry, sztuczny, dziwny smród

przyznam, że te dwa fakty obserwowałem i zastanawiało mnie to, jednak wczorajsze badania obnażyły sytuację

pytania:
1 - co sie stało ? gdzie się podział test ?
2- czy ktoś potrafi hipotetycznie zakreślić krzywą wskaźnika T od wbicia do wbicia ?


Zmieniony przez - miausz w dniu 2016-02-04 17:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A gdzie było napisane że syfy od niskiego e2 są?

Ile jesteś na vlcd juz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytalem o tych syfach w innych wątkach wielokrotnie. Na Vlcd to jestem w granicah miesiąc, bym musiuał sprawdzić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to pisano że wybite e2, a nie że niskie. Ale brak syfów może mieć też przyczynę w spadku dht i też braku jedzenia na które mogłeś mieć nie tolerancję i temu syfy zeszły. Ile dni przed tymi badaniami robiłeś strzał testa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase

Następny temat

Odblok

WHEY premium