SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały doping a zdrowie ogółem, kontrolnie czy nic się nie psuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
lipidy masz w rozsypce, już nawet nie mówię o słabym HDL, ale trójglicerydy to dramat
tego się nie psuje raczej jednym żarciem, tylko świadczy o Twojej diecie ogólnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
lipidy masz w rozsypce, już nawet nie mówię o słabym HDL, ale trójglicerydy to dramat
tego się nie psuje raczej jednym żarciem, tylko świadczy o Twojej diecie ogólnie ;)


HDL mam niskie od zawsze i walka z tym jest nierówna
trójglicerydy tak kosmicznie wyskakują po jednym dniu nażarcia się różności bez opamiętania, w przeszłości już to testowałem .

szukam informacji co to jest surowica lekko opalizująca i wychodzi na to, że to właśnie od trójglicerydów wysoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
też mam HDL zawsze niskie ale nie aż tak, u mnie jest to zwykle 35-40
natomiast skoro wiesz że po jednym dniu nażarcia wychodzą takie wyniki to bez sensu jest robić badania, bo teraz je możesz wrzucić częściowo do kosza

to w takim razie bez nażarcia ile Ci TG wychodzą?


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-12-21 11:26:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
też mam HDL zawsze niskie ale nie aż tak, u mnie jest to zwykle 35-40
natomiast skoro wiesz że po jednym dniu nażarcia wychodzą takie wyniki to bez sensu jest robić badania, bo teraz je możesz wrzucić częściowo do kosza

to w takim razie bez nażarcia ile Ci TG wychodzą?



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-12-21 11:26:37


wiesz jak to jest, był luz w robocie, to się zaszalało z korytem, zjadło się wszystko to co chodziło za człowiekiem od dawna, pojechało się na badania....
ja robiłem badaina pod kątem testosteronu, estradiolu, kortyzolu, prolaktyny i morfologii , bo mam wysoko hemoglobine i hematokryt .....
a całą resztę to już zrobłem kurtuazyjnie, robiłem inne to i te zrobiłem, tak poprostu .

TG jak trzymam się w ryzach wychodzą mi na przełomie granicy dobra i zła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i teraz moi drodzy co następuje, poniżej jest wynik testosteronu wbijane dokładnie 28 kresek( insulinówka) omnadrenu co trzy dni
wynik jak widzicie 4670 ( norma 165 — 753)

natomiast poprzednie badanie robione dokładnie w takim samym czasie względem iniekcji
wskazuje 2782 ale wstrzykiwałem 25 kresek ( insulinówka ) z tym że tu norma oznaczona 241-827 co trzy dni

o co tu chodzi z tymi normami
powinienem zaznaczyć, że to to samo laboratorium ale w międzyczasie zmienili wiele w papierach, piszą jakoś inaczej różne rzeczy, zmieniły się normy jakoś tak

o co by nie chodziło to w przypadku 25 kresek mamy 3,3 raza normę
a w przypadku 28 kresek mamy 6,2 raza normę

po co o tym piszę, ano, niejednokrotnie tu pisano, że jedna czy dwie kreski na insulinówce są kompletnie bez znaczenia
mając na uwadze powyższe powtórzycie to z całą stanowczością ?












Zmieniony przez - miausz w dniu 2017-12-22 21:54:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3764 Napisanych postów 18420 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205373
miausz
i teraz moi drodzy co następuje, poniżej jest wynik testosteronu wbijane dokładnie 28 kresek( insulinówka) omnadrenu co trzy dni
wynik jak widzicie 4670 ( norma 165 — 753)

natomiast poprzednie badanie robione dokładnie w takim samym czasie względem iniekcji
wskazuje 2782 ale wstrzykiwałem 25 kresek ( insulinówka ) z tym że tu norma oznaczona 241-827 co trzy dni

o co tu chodzi z tymi normami
powinienem zaznaczyć, że to to samo laboratorium ale w międzyczasie zmienili wiele w papierach, piszą jakoś inaczej różne rzeczy, zmieniły się normy jakoś tak

o co by nie chodziło to w przypadku 25 kresek mamy 3,3 raza normę
a w przypadku 28 kresek mamy 6,2 raza normę

po co o tym piszę, ano, niejednokrotnie tu pisano, że jedna czy dwie kreski na insulinówce są kompletnie bez znaczenia
mając na uwadze powyższe powtórzycie to z całą stanowczością ?




Wedlug mnie nalozylo sie dzialanie poszczegolnych estrow stad ten wynik...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aleks


Wedlug mnie nalozylo sie dzialanie poszczegolnych estrow stad ten wynik...


Dziękuję Aleks za Twoją odpowiedź, jak widzisz jestem typem wiercącym dziurę w brzuchu jak to się mówi, mówią też że drążę zawsze i szukam i że wszystko muszę mieć racjonalnie poukładane od A do Z

no taki już jestem .

Mówisz nałożyły się estry, ale u licha, badanie mniejszej dawki po trzy kreski robiłem w takim samym odstępie od iniekcji co badanie większej dawnki o trzy kreski .... no przepraszam, mogła być w pobraniu różnica max dwóch, trzech godzin ...
no i co ?
ja tu się staram, pałuję co trzeci dzień po pół ampułki po to żeby zachwiania były jak najmniejsze a wychodzi taki koszmar ?

nie wiem co o tym myśleć
lubię mieć wszystkie śruby dokręcone jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
IMO Aleks Ci dobrze pisze. Omka jest stworzona do bicia raz na miesiac i dwa dlugie estry kaprynian, izokaprynian nakladaja sie i sterzenie rosnie. Maks osiaga ok 4-5 tygodnia /przy biciu "kulturystycznym" :D /. Bo okres 1/2t najdluzeszego estru ta az 21 dni. U mnie wynik przy biciu 200mg ug/week to 4*norma. Dla ciebie wiekszy bo bijesz 250 legalnego towaru. Te dwa junity przy strzale na + czy - to bez znaczenia.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3764 Napisanych postów 18420 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205373
Dokładnie j/w.
Trzy kreski na insulinowce nie mają wpływu na tak duże różnice osiągnięte w badaniu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Poruszane bylo nie jednokrotnie. Badania na testosteron zaleza od tak wielu czynnikow ze porownywanie ich nie ma sensu w jakim kolwiek celu. Sa tylko dwa wyniki - dziala lub nie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase

Następny temat

Odblok

Wiecej