SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały doping a zdrowie ogółem, kontrolnie czy nic się nie psuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Ja cały czas eksperymentuję....szukając idealnego sposobu. Biorę testosteron od ok pół roku, najpierw był to enentat z provironem oraz arimidex dawki teścia- 500mg tygodniowo do tego 50mg provironu podzielone na dwie dawki. Na początku biłem co 5 dni 300mg później metodą prób i błędów doszedłem do 250mg co 3 dzień i taka dawka wydaje się być optymalna w moim przypadku, ew mogłbym zmniejszyć do 200mg i nie byłoby to wielką różnicą. W międzyczasie eksperymentowałem z masteronem oraz krótkim teściem czyli propkiem, brałem zestaw propek+ masteron co drugi dzień po 100mg każdego środka i do tego zmieniłem antyestrogen z ari na symex który biorę 2x tyg po pół tabletki. Niestety po masteronie pomimo dobrego samopoczucia strasznie wysypało mi syfów na rękach i plecach więc odpuściłem sobie taką zabawę i ponwnie wróciem do enantat + proviron i to jest myślę w moim przypadku najlepszy zestaw. DAwki to 250mg testosteronu co 3 dzień i do tego 75mg provironu podzielone na dwie dawki rano i wieczorm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase

Następny temat

Odblok

Wiecej