SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały doping a zdrowie ogółem, kontrolnie czy nic się nie psuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Ćwiartka to 1/4.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 905 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
no, a cwiartka polowki to 1/8 calosci
chociaz nie wiem czy jest to ilosc widoczna golym okiem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Mnie też to dziwi co to za micro'dawka i co ona ma wnieść do sprawy

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczelx
no, a cwiartka polowki to 1/8 calosci
chociaz nie wiem czy jest to ilosc widoczna golym okiem


ja takue części jeszcze widzę

ale jak wspominałem, mój organizm reaguje nieszablonowo, Ludzie piszą, że wbijają ampułke HCG na dwie dawki czyli po 2500
podczas gdy ja po wbiciu 750 dosłownie ledwo żyję, chce mi rozwalić łeb a o schyleniu się nie ma mowy przez dwa dni bo mam wrażenie jakby mi oczy ktoś wyrywał, próbowałem kilka razy ....

a najbardziej to cały czas mi się marzy jedno, zamieszkac na te 5 dni w labie i przed wszystkimi oraz po wszystkich farmaceutykach- pobranie i badanie

to już zakrawa na mocnego pie...dolca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
noooo ze skrajności w skrajność popadasz, raz dajesz tabsa ari ed (nie pamiętam dokładnie), a teraz będziesz okruszkami exe się żywił? Ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zioekt
noooo ze skrajności w skrajność popadasz, raz dajesz tabsa ari ed (nie pamiętam dokładnie), a teraz będziesz okruszkami exe się żywił? Ciekawe


no dobrze pamiętasz
ale zauważ, że nie robię tego wg widzimisię lecz regularnie robię badania i wg nich tym steruję


ogólnie to bardzo dziękuję, że zaglądacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie tylko co jest wyznacznikiem prawidłowości poziomu Estradiolu ?
wyniki czy działająca jak należy fujara
czy wynik estradiolu na poziomie ~100-130 w jakiś sposób jest szkodliwy, jeżeli tak to co się z tego powodu spierniczy ?

zauważyłem też, że jak rozrobię HCG i wbijam pierwszą serię działa mocniej niż kolejna seria za 5 dni widać to i po samopoczuciu i po wynikach... zastanawia mnie też ile czasu takie rozrobione HCG można trzymać w lodówce , leki mam z apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrzucam wyniki, znów widać w nich jakieś cuda na kiju

jeśli mogę prosić o wypowiedź, jakieś wskazówki, bardzo mi to pomoże w korekcie takiego stanu rzeczy

obecnie cały czas
poniedziałek - omnadren
wtorek nic
środa - 250 iu HCG plus mniej niż ćwiartka symexu
czwartek -nic
piątek - omnadren
i tak w kółko tym systemem, co piąty dzień omnadren

wyników testa jeszcze nie ma
domyślam się, że lipidy spowodowane wysokim estradiolem, czy tak ?
podniosła mi sie prolaktyna też, zawsze była poniżej normy .
bardzo nisko ft4 a w sumie dość wysoko ft3

jak się to wszystko ma do utraty tkanki tłuszczowej i przyrostu mięśni ?

pobranie było na czczo a dzień wcześniej jak rzadko kiedy opędzlowałem pół bochenka żytniego chleba smarując miodem









Zmieniony przez - miausz w dniu 2016-11-21 14:32:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Jeśli inj co 5dni ma iść to pon/sob powinno być.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
On ma swoje e5d

zioekt
e2d = poniedziałek środa piątek niedziela wtorek itd
e3d = poniedziałek czwartek niedziela środa itd
e4d = poniedziałek piątek wtorek sobota itd
e5d = poniedziałek sobota czwartek wtorek itd
e6d = poniedziałek niedziela sobota piątek itd
etc. itd.



miausz
już właśnie mam info, że pomalutku mam wychodzić z VLCD

a Ty masz jakiegoś trenera i dietetyka?



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-02-15 15:47:38


Ale konkurs na trojglicerydy to wygrałeś, raz byś mógł zrobić badania na czczo a nie że raz sie najesz ciastek tortów i lecisz badania robić, a teraz cały chleb. Weź przytrzymaj chwilę dietę i idź na badania na pusto.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase

Następny temat

Odblok

Wiecej