SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały doping a zdrowie ogółem, kontrolnie czy nic się nie psuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień dobry

Od 6 miesięcy biorę omnadren, początkowo miało to być HTZ ze względu na problemy z osią podwzgórze przysadka
ale szubko przerodziło się to w iniekcję co 5 dni, czyli ciut częściej niż na zwykłym HTZ

proszę powiedzcie co taki zwykły szarak powinien kontrolować, np teraz gdy mija pół roku, robiłem badania, morfologię, lipidy i taki ogólny pakiet.

Tak, chodzę na siłownię, ćwiczę, próbuję coś zmienić bo było kiepsko, teraz są pewne zmiany na lepsze w moim wyglądzie i samopoczuciu.

mam 40 lat .
serce jakoś powinienem sprawdzić ?
wątrobę ?
nerki ?

przyjmuję omnadren 1x w tyg
anastrozol codziennie 1 tabl ( nie jest to za dużo wg wyników)
1x w miesiącu przez tydzień HCG o łącznej wartości w granicach 5tyś JM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Ja cały czas eksperymentuję....szukając idealnego sposobu. Biorę testosteron od ok pół roku, najpierw był to enentat z provironem oraz arimidex dawki teścia- 500mg tygodniowo do tego 50mg provironu podzielone na dwie dawki. Na początku biłem co 5 dni 300mg później metodą prób i błędów doszedłem do 250mg co 3 dzień i taka dawka wydaje się być optymalna w moim przypadku, ew mogłbym zmniejszyć do 200mg i nie byłoby to wielką różnicą. W międzyczasie eksperymentowałem z masteronem oraz krótkim teściem czyli propkiem, brałem zestaw propek+ masteron co drugi dzień po 100mg każdego środka i do tego zmieniłem antyestrogen z ari na symex który biorę 2x tyg po pół tabletki. Niestety po masteronie pomimo dobrego samopoczucia strasznie wysypało mi syfów na rękach i plecach więc odpuściłem sobie taką zabawę i ponwnie wróciem do enantat + proviron i to jest myślę w moim przypadku najlepszy zestaw. DAwki to 250mg testosteronu co 3 dzień i do tego 75mg provironu podzielone na dwie dawki rano i wieczorm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Prolaktyna
Progesteron
Estradiol
I reszta standardowe zdrowotne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i to już ? już wszystko ? nic więcej nie jest poddane jakiemuś ryzyku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 2024 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22048
miausz
i to już ? już wszystko ? nic więcej nie jest poddane jakiemuś ryzyku ?


a co ma ryzyko do badań. Pełna morfologia zobrazuje stan, zaalarmuje gdy coś się zacznie sypać. Masz 42 lata !!!! z omką czy bez niedługo pójdziesz do piachu.



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-11-23 17:26:19
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsze trzy wyniki są z 21-X natomiast dwa ostatnie są z 4-XI

wg wszystkich znaków na tych wynikach jest jak najbardziej ok

czy ma ktoś inne zdanie i powinienem coś drążyć ?









powyższe z jednego wkłucia

i poniższe też z jednego wkłucia, daty różne gdyż data na wyniku jest datą przyjścia








Zmieniony przez - miausz w dniu 2015-11-23 17:45:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 2024 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22048
bilirubina, ALAT, ASPAT, kreatynina - czyli nerki i wątroba??? były badane, dodatkowo OB - stan zapalny, cukier itd itp.
te co wrzuciłeś są super





Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-11-23 17:49:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Zasadniczo co ma sie dziac ? ludzie sa na cyklach po 3-4 lata i grube dawki, mnogosc substancji i sie nic nie dzieje przy standardowej morfologii itp. armidex probowal bym w ogole nie dawac, ale dawka 1mg/ed za duza maks 1/4 tab przy takiej niskiej dawce.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MarcelQ
Zasadniczo co ma sie dziac ? ludzie sa na cyklach po 3-4 lata i grube dawki, mnogosc substancji i sie nic nie dzieje przy standardowej morfologii itp. armidex probowal bym w ogole nie dawac, ale dawka 1mg/ed za duza maks 1/4 tab przy takiej niskiej dawce.


anastrozol

dawałem pół i estradiol miałem na około 40-60 a wtedy zero współżycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Powaznie ?? jak ja dawalem 0,25mg do 1g testa to zero roznic miedzy 500mg testa bez a 1000mg testa z ari - kiedys dawno... a co do Ciebie to sam wiesz jak jest dla Ciebie dobrze, potraktuj moja opinie jako cos osobliwego i Ciebie nie dotyczącego w takim przypadku sugerowałbym Ci tez zmienic co jakis czas estr testo na enana, np. prolongatum dawak 200-300mg zamiast tej 250mg omy, sproboj moze na samopoczuciu odnotujesz plusik.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MarcelQ
Powaznie ?? jak ja dawalem 0,25mg do 1g testa to zero roznic miedzy 500mg testa bez a 1000mg testa z ari - kiedys dawno... a co do Ciebie to sam wiesz jak jest dla Ciebie dobrze, potraktuj moja opinie jako cos osobliwego i Ciebie nie dotyczącego w takim przypadku sugerowałbym Ci tez zmienic co jakis czas estr testo na enana, np. prolongatum dawak 200-300mg zamiast tej 250mg omy, sproboj moze na samopoczuciu odnotujesz plusik.


tak, całkiem poważnie, tak właśnie mam dziwnie z tym E2 i anastrozol'em , inaczej niż większość- z tego co czytam

z jednej strony chętnie bym spróbował inny test, ( odkrył nieodkryte- jak dla mnie ) ale z drugiej jak mam chleb to nie szukam bułek, jedyną moja bolączką jest własnie duża wrażliwość na skoki estradiolu a tak to na samopoczucie nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Przy omenie moga byc wikesze skoski estro bo wieksza kumulacja nadluzszego estru przy prolonatum( jak masz dostep do omnadren to analogicznie w Twoim zasiegu powinien byc prolongatum) mniejsza kulumacja przy dluzszym czasie stosowania.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase

Następny temat

Odblok

Wiecej