SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały doping a zdrowie ogółem, kontrolnie czy nic się nie psuje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lipidy lipidami, ciekawe jaki będzie wynik testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
miausz
jeszcze bez testa ale juz wyniki inne są










Morfologia ładnie, jesteś dobrze odżywiony/dotleniony.

Lipidogram do poprawki - z wątrobą wszystko w porządku, badałeś...?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak badałem niedawno wątrobę, nerki, generalnie nie żałuję se badań, wszystko w grudniu chyba badałem około świąt i było elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Przy okazji następnych zbadaj też trzustkę - amylaza/lipaza.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest i wynik testa

poszedł w górę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic a nic nie potrafię wymyślic skąd takie skoki poziomu testa, czy można trafić z iniekcją w pośladek jakoś źle ? igły mam 40mm wbijam zawsze albo cała albo zostaje jakieś 5mm jeszcze do osady plastikowej , wbijam w górną zewnętrzną ćwiartkę, na siedząco .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wziąłem z innego opakowania ampułkę, nadal mam wrażenie, że nie działa tak jak kiedyś, nie wiem o co chodzi... wbijane w piątek, w poniedziałek badania robię znów, dziś poleci HCG . zastanawiam się teraz nad stałym podawaniem HCG i omnadrenu, czyli jak HCG się utrzymuje 5 dni to powiedzmy tak co 4 dni ( ? )
Wszystko jest do d...py, myślałem że będzie jakaś stałość na takich iniekcjach a tu siupy jeszcze większe i dziwniejsze

Z jedzeniem teraz jest tak, że po jedzeniu, tuż po zjedzeniu dopada mnie jakiś kosmiczny głód .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dalej jesteś na vlcd,czy już sobie spokój dałeś? Co rozumiesz przez to że nie jest jak kiedyś?Mniejsze nabicie czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czuję się ciulowato, fujara jest bezużyteczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciulowato w sensie było kilka razy, że po robocie to poprostu siadłem przed kompem i zasnąłem odpisując na koresp , jakoś ten ogień zniknął, przepadł, rzeczywiście jakby te iniekcje miały jakieś 30% tej mocy co przedtem, ja mam 30% mocy tej co przedtem, syfów nie ma żadnych na skórze a bywało ogrom, cos jest na rzeczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase

Następny temat

Odblok

Wiecej