SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

low carbo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Jak juz zostało powiedziane wyżej, nie ma jednoznacznej definicji low-carb. Skoro zadajesz takie pytanie, domyślam się, że nie masz wystarczającej wiedzy, żeby stosować dietę o znacznie zredukowanej ilości węgli. Można sobie zrobić krzywdę...

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30092
zastanawiam sie czemu tyle bilaka(2g/kg) czy osoba nie cwiczaca tez powinna jesc tyle bialka. bialko w duzych ilosciach przeciez postarzaja organizm z tego co mi wiadomo?? nie zakwasi sie organizm przy takiej ilosci ??(pytam o osobe nie cwiczaca)
o te diety pytam z ciekawosci nie paluje oganiczac wegli do 0


myslalem ze SKD to zwykla dieta ketogeniczna ???

Zmieniony przez - polo_ w dniu 2006-12-30 15:51:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2892
junior - dla tego pyta zeby sie dowiedziec

do autora - jesli nie cwiczysz to nie musisz az tyle bialka jesc, ~1g/kgmc to chyba taki standard
SKD - standard(standard? czy poyebalo mnie?) ketogenic diet

once you get locket into a serious drug collection the tendency is to push it as far as you can

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Tak, ale na tym forum są dziesiątki postów o tym. I większość z nich, jest bardzo jasna i sensowna Pozdrawiam.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2892
true true

once you get locket into a serious drug collection the tendency is to push it as far as you can

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
myslalem ze SKD to zwykla dieta ketogeniczna ???



a jaka jest twoim zdaniem ta zwykła ketogenna dieta ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Rothen nie pisz głupot, przecież już napisaliśmy, że low carb to nie to samo co dieta ketogeniczna.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a gdzie ja pisze ze to to samo ????? masz kursywą zaznaczone ze to nie ja pisałem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
W badanich nad dietami w których węglowodany są w ilości 10-15% zapotrzebowania kalorycznego na dobę białko jest najczęściej w większej ilości niż zalecana jest dla przeciętnej osoby na bardziej standardowej diecie wysokowęglowodanowej, stanowi najczęściej ~25% zapotrzebowania kalorycznego.

Ewentualne negatywne skutki związane z zakwaszeniem, pewnie masz tu na myśli łagodne, przewlekłe zakwaszenia nie wynikają ze zwiększonej ilości białka w diecie, ale z statusu kwasowo-zasadowego diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
"po drugie zalezy o jakie Low Carb ci chodzi bo diet jest dziesiątku (TKD , CKD , SKD , NHE itp itd)"

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa - Pierwsza dieta

Następny temat

Redukcja

WHEY premium