SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

licha dieta :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
poczytałem pare dobrych artykółów i wywnioskowałem iż:)

Dziennie potrzebuje:
*4150 kcal
*2,2g białka na 1kg masy ciała
*5g węgli na 1kg masy ciała
*1,5g tłuszczu na 1kg masy ciała


Kcal obiczałem za pomocą tego artykółu: https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html

Nastempnie iż:

ŚNIADANIE:
*Serek homogenizowany 150g.
*0,5l mleka z 100g płatków.
*ewentualnie garstka bakali jeszcze.

Razem=B= T= W= Kcal=

ŚNIADANIE II:
??? Narazie brak pomysłow, jutro pomyśle nad tym:)

Razem=B= T= W= Kcal=

OBIAD:
??? Narazie brak pomysłow, jutro pomyśle nad tym:)

Razem=B= T= W= Kcal=

POSIŁEK PRZED TRENINGIEM:
hym... ile proponujecie gram wegli i białka na 1kg masy ciała?

Razem=B= T= W= Kcal=

POSIŁEK POTRENIENGU:(Węgli około 1,5g na 1kg masy ciała i 1/3 z tego białka, czyli około 120g węgli i 40g białka)

Jeszcze niewiem co zjem ale mysle ze takie zestawienie wystarczy na posiłek przed treniengiem:)

Razem=B= T= W= Kcal=

POSIŁEK PRZED SNEM:(około 40/50 białka powinno starczyć)
*Kostka sera białego z 200ml mleka zmiksowane.

Razem=B= T= W= Kcal=

Nieobliczałem ile wyjdzie: B,T,W,Kcal, poniewasz niskonczyłem całej diety:)

Moje pytanie teraz brzy nastepująco:
Czy ide w dobrym kierunku z dietą? Bo ma to jakiś sens jak skoncze ją dziś lecz bedzie mieć peło błedów i odnowa bedzie trzeba ją układać:)

P.S przepraszam wszystkich za zachowanie wczesniejsze chodz wedłóg mnie niebyło złę, ale h0j sory;] hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
w dobrym kierunku ide do ułozenia diety?
pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Bez produktów to trudno powiedzieć jaka ta dieta jest

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
nieno ale mi chodzi czy ide w dobrym kierunku tam jest też napisane ile czego na 1kg mojej masy, kole posiłków też napisałem tam trocha z wartością odrzywczą np:

POSIŁEK PRZED TRENINGIEM:
hym... ile proponujecie gram wegli i białka na 1kg masy ciała?

chodzi też oto ze ja sie namecze i spier***e cała diete i zaś odnowa;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1943
radze Ci, czytaj dużo, o ile umiesz po polsku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
co to za dieta?poczytaj troche na forum... ja czytam dużo tematów i jakoś powwoli waga idzie do góry. Ską ci tyle g białka wyszło to ja niewiem.pozdro .DUŻO CZYTAJ

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
2,2g na mase ciała to duzo? haha spoko to moze ułoze taka co ma około 1g białka na 1kg masy ciała, a pozatym takim głupimi gadkami h0ja wnosice! a odzywają sie najwiecej Ci co sie znają i wogóle ale patrząc po rozmiarach to zaduzo na temat diety sie nieznacie... no sory!

A ja niepisze ze to jest cała dieta! ino czy poprostu ide w dobrym kiedynku dlatego potam o wegle,białko tłuszcze! Jak mam zaduzo i sie tak znasz to napisz ile powinno być, a nie piszesz jakieś smutki... W taki sposób napewno mi niepomorzesz...

Zmieniony przez - Ecik1990 w dniu 2008-01-26 18:02:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
"szkic" diety wydaje się dobry (dałbym tylko np. jakieś źródło tłuszczów do śniadania). Uwierz mi że 2,2 białka/kg to nie jest mało, a wręcz max.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
własnie chodziło mi o ocene szkicu:) postaram sie dodać coś tłuszczy w sniadaniu, ino w jakiej ilości np? Czy mogłbyś mi pomóc, tzn zaproponować ile w posiłku po tereningu wystarczy B, T, W i np Kcal? heh odrazu lepiej sie mysli jak pomagacie, a nie piszecie duzo nienatemat:P heh dzieki :)

Ile proponujesz na 1kg masy ciała B,T,W?

Zmieniony przez - Ecik1990 w dniu 2008-01-26 18:36:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3285
A ja myśle, że kolega sie upił, i sobie jakieś żarty robi... Ale to tylko moje zdanie i mam nadzieje, że się mylę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolacja

Następny temat

redukcja tłuszczu,brzuch, uda, wskazówki?

WHEY premium