SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leniwość? zmęczenie? brak regeneracji..?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
Witam. Mam spory problem.. nie potrafie sie zmusić do treningu.. a nawet jeśli to zrobię to psychicznie nie mam ochoty kompletnie na nic, nawet na bieganie. Nie wiem w czym to siedzi.. suplementuje sie bcaa, glutamina, bialko, dietka jest i nie umiem.. nie wiem co sie dzieje.. rok temu bylo to samo.. przyszedl czerwiec i do konca wrzesnia nie mialem ochoty nic robić.. trenuje mma i chodze na silownie. W czym moze byc problem? Podejrzewam ze w snie.. godze spac po 24 a wstaje kolo 9, a chodz nawet bym spadl do 11 to i tak bym caly dzien chodził z***any.. nie pracuje, nie ucze sie obecnie i ciagle takie stany. Prosze o pomoc!

wujek dobra rada xD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
od prawie miesiaca mam przerwe od mma, mialem 10dniową od siłowni, wrocilem do treningu i dalej to samo.. już po paru dniach..

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3847
Jesli odpoczales czyli zregenerowałeś organizm odpowiednio to pozostaje tylko lenistwo.

Walka rozpoczęta...
Co nie zabije to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Brak celu treningowego, brak motywacji ktora odgrywa bardzo wazna role, silownie traktujesz jako rozrywke a nie jako cos w czyms chcialbys cos osiagnac.Nic to ci nikt nie poradzi.
Leniwy to ty napewno jestes majac suple isc na trening z taka nie checia, ja na twoim miejscu zrobilbym przerwe i zastanowil sie po co w ogole cwicze, jak i jest w tym cel jesli nie ma zadnego odpusc to sobie bo tylko tracisz czas i pieniadze.Albo sie do czegos dazy (przez ciezka prace) albo sie siedzi na dupie i czeka na efekty z nieba.

https://www.sfd.pl/MOTYWACJA_według_mnie-_ZAPRASZAM-t240333.html
https://www.sfd.pl/Motywacja_do_treningu_i_jej_utrzymywanie-t254134.html
https://www.sfd.pl/MOTYWACJA_-_koniecznie_looknij...-t178358.html
masz kilka tematow w tym czerwonym poscie w dziale dla poczatkujacych poczytaj nie zaszkodzi.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
moze tak pogoda na Ciebie wplywa, sprobuj moze cos z zen-szenia czy cos w tym rodzaju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
motywacja jest - zawody w wrześniu.. ale ehh ****a nie umiem :/ mam uczucie jakbym miał taka ociężałą głowe.. czuje sie jakiś przybity, przyduszony.. mam dość :/ rok temu było to samo.. po 4 miesiacach przerwy sie zmusiłem i w 2 miesiące zrobiłem bardzo dobrą forme.

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
moze kup sobie jakies no-booster'a -> white flood, shock czy no-xplode ponoc wracaja checi do treningu teraz ceny poszlo mocno w dol wiec 100zl styknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Coś jest ostatnio w pogodzie, większość ludzi chodzi ledwo żywa. Zauważ, że nie było zimy ani wiosny. Po trwającej pół roku jesieni zrobiło się nagle lato.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6219
też takie coś mam, coś z pogodą ( takie dziwne uczucie ociężałej głowy i nie chęci po 2 ćwiczeniach na dalsze )



Zmieniony przez - Seba-stian w dniu 2008-06-07 08:22:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6311
Ja mam to samo ale w szkole, z nudów i zaspania myślę tylko o siłowni, żeby jak najwcześniej się urwać ze szkoły i iść poćwiczyć.

Zmieniony przez - demondemon w dniu 2008-06-07 09:06:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
jedyne co mnie tutaj ratuje to Salbutamol, ale lekarz nie chce już mi go przepisywać ******lone anomalie pogodowe, ehh..

wujek dobra rada xD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kifoza- kilka pytań?

Następny temat

Trening na szybko

WHEY premium