SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ku niższemu %bf

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9405
Tyka,Kanarek czy po dwóch miesiącach obwodówki mogę przejść na trening full body, np. 2 razy w tyg: jedna sesja 4 serie 6 powt, druga 2 serie 15 powt?
Czy lepszy będzie dzielony? Na prosty chłopski rozum obwodówka to full body, dlatego zastanawiam się czy ma to sens...

Simpli, sorry, że pytam u Ciebie


Zmieniony przez - marthullka w dniu 2006-07-26 10:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem możesz, z tym że ja bym sobie darował 2 x 15 i zamiast tego robił 3 x 10-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9405
ok, dzięki Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
j/Tyka

ja ogólnie nie lubie dzielonych trenigów
za duże przyzwyczajenie i za bardzo skrzywione myslenie już mam
zboczenie takie



Zmieniony przez - kanarek w dniu 2006-07-26 11:30:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1287
podoba mi sie ta koncepcja - dlatego od najblizszego treningu (jutro) przez kolejne 6 tygodni zastosuję tę metodę
mam tylko takie pytanie, czy podczepienie się pod przykładowy plna jaki podał Tyka będzie dla mnie ok? i jakim ćwiczeniem można w tym wypadku zastąpić pompki na poręczach, bo obawiam się, że na tym ćw. polegnę...

seek simplicity
and distrust it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
chodzisz na komercyjną siłownie jak pamietam
nie ma tam maszyny imitującej ruch pompek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
a czemu nie na zasadzie przeciwstawnych ruchow:

1 trening: wyciskanie na poziomej lawce i wioslowanie w opadzie + reszta
2 trening: podciaganie na drazku/sciaganie wyciagu podchwytem i wyciskanie stojac + reszta.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1287
pewnie jest (nie wiem, bo zdecydowanie wole cwiczenia na wolnych ciężarach, więc maszyny raczej omijam)

seek simplicity
and distrust it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
chwilowy - Tyka wkleił Jego wariant treningu
oparty na zasadzie górna część ciała/ dolna część - antagonizm górnej/dolnej części - widocznie u niego to się sprawdza i to własnie lubi

rozwiązania, o których mówisz mogą się sprawdzić zarówno u niego (próbował) jak i u innych
to tylko przykład - pamiętajmy
that's all

antagonizm o jakim mówisz jest także świetnym rozwiązaniem i nikt go tutaj nie neguje
ale tzw. "jedynym słusznym rozwiązaniem" nie jest

ot - przykład treningu Tyki
that;s all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
prostotko/skromnisio
wyznając zasadę wolnych ciężarów i konkretnych ćwiczeń - wierze, że wyznajesz także zasadę dochodzenia do mozliwości wykonywania tych ćwiczeń tak jak trzeba

jesli padasz bądź uważasz, że padniesz przy pompkach - zrób tak abyś za powiedzmy 1-2 miesiące już nie padała
do tego może służyć np. trening na maszynie bądź inaczej ułożony trening owych pompek np. rosyjskie metody wykonywania jak najwiekszej ilości pompek w ciagu dnia świetnie się tutaj sprawdzic powinny - mowa o zwykłych żołnierskich pompkach - z przeniesieniem zasad na pompki na poręczach

sęk w tym, że to specyficzne ćwiczenie, a Ty jesteś kobietą
aparat chrzęstno-stawowy nie jest (wyjatki od reguły oczywiście są) tak silny jak u mężczyzny, a to ćwiczenie jest rzeczywiscie dosyc trudne i mogące znacząco przeciążać niektóre stawy
patrząc z dłuzszej perspektywy czasu - może nie byc to najbardziej optymalne rozwiązanie dla Ciebie

stąd albo pompki na maszynie (nie oszukujmy się - to lżejsza o wiele wersja) albo zamienniki w stylu chociażby samego wyciskania sztangi/hantli + ew. co 2gi trening francuskie wyciskania hantlami jednorącz

w ten deseń patrzyłem
ale ja jak widać w avatarze - nie dośc, że siedze na drzewie w nocy to jeszcze mam przećpane oczęta

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2006-07-26 12:39:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przykładowe diety na masę

Następny temat

Tłuszczyk na brzuchu

WHEY premium