SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktory stack najlepszy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3357

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
szpryc12- to nie miejsce zeby sie klucic i osadzac... zeby rosnac nie trzeba wcale brac sie za odzywki.. wystarczy dobrze ulozona i przestrzegana dieta i trening.
jezli chodzi o cos na poczatek wystarczy Ci zwykla kreatyna a jezeli chcesz kopa na treningu to tak jak napisal RAF MIS : "a jak chcesz pompe to aakg albo cytrulina i jak chcesz kopa to guaran koffeina".

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Do 8 lipca mało czasu. Tutaj tylko porządna dieta i trening. Suple to nie magiczne kapsułki i nie dadzą Ci tyle siły w 2 tygodnie.
ToKoks ja ćwiczę długo a nie wyciskam 80 kg na klatę. To nie jest żaden przelicznik, bo są różne powody. Ja np miałem skręcone oba nadgarstki i nie mogę dźwigać wielkich ciężarów bo nie dają rady. Zresztą nie ilość się liczy, a jakość ćwiczeń. Można gibać 150 kg z ciulową techniką i niewiele osiągnąć, a można 70 kg z dobrą i osiągnąć więcej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
edytuj posty jak piszesz
a co to za zawody że trzeba się tylko 17 razy podciągnąć???
przedszkolne??
a tak poważnie to chyba trochę mało czasu Ci zostało
nie licz na to że suple to cudowny środek na siłę
od tego jest modyfikacja treningu i czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
no cóż módl sie o cód rób 5 serii na drążku z czego kazda na maksa długie przerwy i jakos ten wynik poprawisz ja tak ćwiczyłem w ciągu pół roku (chyba) z 4 powt udało sie wejsc na 28 :)
co do wypowiedzi kiedy to ja sie za cos złapałem to daruj sobie bo nic o mnie nie wiesz ok 1,5 roku bez zadnych supli a o saa dopiero teraz zaczynam myslec choć długi czas zanim podejmę taką decyzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
Martanin mylisz sie i to grubo wole cisnac 150 ze słabą techniką niz 70 idealnie technicznie bo jezeli stac mnie na 150 to luzem technicznie pocisne 140-145 więc po co te gadanie a ciskając 70 kilo nigdy do niczego w tym sporcie nie dojdziesz
aspekty takie jak kontuzje nie uwzględniam w wypowiedziach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 767
widze ze dyskusja niezla jest ale ja chyba walne hp mam nadzieje ze cos podskoczy a do krety to juz ja bralem niezbyt dobre efekty diety staram sie trzymac chiociaz mi ciezko przyznam znam goscia ktory na saa dolecial do 100 kg mlodszy ode mnie o rok powiem szczerze ze je co popadnie ma w nosie diete a byl tak chudy jak ja:) wiec cos w tym jest

Łukasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
i napuchł wodą która niebawem z niego zleci i będzie wyglądał jak szczur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 767
no nie wiem te wage ma juz dluzszy czas a saa odstawil juz dawno temu poprostu jego oraganizm to wszystko przyswoil i git

Łukasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
szpryc - siły w 2 tyg nie zrobisz
kreatyna ci w takim okresie nie pomoże
zanim sie rozkreci to minie te 2-3tyg

pozostało ciężko charować i liczyć na cud
zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a na siłe to jest trening a nie suple wyprubuj trening armstronga jest w dziale treningu dla zaawansowanych
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna + białko + spalacze tłuszczu = można łączyć ?

Następny temat

jaki izolat na ta chwile ?

WHEY premium