SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktory najlepszy trening skocznosciowy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1215
Jak na ten wiek zacznij lepiej cwiczych na SKS'ach i w-f. A po roku zacznij juz cwiczyc. Bo mozliwoscia jest to ze szybciej Ci siada kolana. Dopiero co sie rozwijasz. Wiec narazie te wszystkie cwiczenia ktore teraz wykonujesz powinne dac duzo.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja zaczołęm dzisiaj aa3 i wydaje się spoko. Jest tam przedewszystkim położony nacisk na łydki. Ćwiczenia na uda, czyli te które powodowały problemy z kolanami, zostały zmienione, a dokładnie zmniejszona ilość powtózreń w serii, a za to troche zwiekszona liczba serii.
Musze sobie poprawić dynamike tym programem, bo ćwicząc ze sztanga troche mi spadła.
Czy ktoś przerobił już ten program, jak tak to może ma jakies spostrzeżenia, porady, wyniki. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stuart M teraz go robi, więc możesz go popytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
no wiecie mowicie zeby grac na sksach i wf-ach. gramw klubie ktory ma klase sportowa i mamy 10 godzin tygodniowo siatki wiec tego mi nie brakuje.ale chcem robic cos zeby byc jeszcze lepszy od innych szczegolnie od takich niektorych ktorzy mnie wq**iaja. mam mocna motywacje i mam nadzieje ze ona nie opadnie.

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz 13 lat?? O nie zauwazyłem. Na wieczór przygotuje ci jakąś rozpiskę na wyskok, odpowiednią do twojego wieku. Te wszystkie treningi w necie nie są jeszcze dla ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
wczoraj zaczelem robic plyometryke ale jesli polecasz mi cos innego to bylbym wdzieczny ;)

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
no i...co z ta rozpiska? ;)

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już

Przysiady 3x30 (+5 w każdym tyg.)
Podskoki na łydkach 3x60 (+20 w każdym tygodniu)
Wykroki 3x20 (+5 w każdym tyg.)
Krzesełko 30s. (+10s w każdym tyg)
Wznosy tułowia 2x15 (+5 w każdym tyg.)

Rób taki zestaw 3 razy w tyg. Jak czegoś nie rozumiesz to wal śmiało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
no pare pytanek mam. wykroki to to co wypady?wzniosy lydek to osobno nogi tez robic?gdybys mogl to mi wytlumacz co to sa wzniosy tulowia bo nie kojarze jakos po nazwie. i jak dlugo robic ten program i napisales ze 3 dni w tyg. czyli rozlozyc se je poniedzialek, sroda, piatek na przyklad czy maja to byc 3 dni pod rząd? a wogole to Wielkie Dzieki za ta rozpiske ;)

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pon śr pi.

Wznosy tułowia:
Leżysz na podłoce, brzuchem do spodu. Ktoś siedzi ci na nogach, a ty próbujesz się podnieść jak najwyżej, ręce trzymając na karku.
Wykroki to są wypady , a wznosów łydek ci nie kazałem robić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening skocznosciowy

Następny temat

pytanie o koło

WHEY premium