SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktore połączenie najlepsze

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
WItam was. po raz pierwszy w tym dziale.

obecnie jestem jeszcze w okresie roztrenowania,po 4 tyg etapie treningow na sile
od poniedzialku zaczynam trening masowy - do tego kombinacja roznych kreatyn - ogolnie mysle ze bedzie fajnie - wszystko dopiete na ostatni guzik itd

nie do konca jednak mam jasnosc ktorym planem mam cwiczyc - w gre wchodza 3 kombinacje - 3 dni w tygodniu

1. klatka, treceps
plecy,biceps
barki, nogi

2. klatka biceps
plecy, triceps
barki,nogi

3. klatka, barki
plecy, nogi
biceps, triceps - i tu cos w rodzaju armagedonu na te grupy(gdyz sa najslabsze)

lydki, kaptur, brzuch przedramie - t ojuz wlasnym planem - chodzi mi glownie o polaczenie glownych grup - a wiec jak to widzicie?
a moze jeszcze inne propozycje? z gory dzieki

Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2007-02-08 16:22:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30748
wariant drugi jest dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
jak dla mnie to drugi jest ok

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1576
jakbys rozpisal jeszcze w jakie dni to byloby ok. bo nie wiadomo kiedy chcesz 2 dni przerwy zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8649
Ja bym raczej wybral zestaw 1 czyli:
1. klatka, treceps
plecy,biceps
barki, nogi

Ale 2 to chyba tez nie az takie zle polaczenie i zalezy od trenujacego ja osobiscie klate z tricem cwiczyc bo przy wyciskaniu on tez pracuje jak npbic przy wioslowaniu..

3 raczej odpada, nie wyobrazam sobie cwiczenia na jednym treningu nog i plecow..

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 176
Pierwszy wariant najlepszy chociaż biceps zamieniłbym z barkami(plecy,barki i nogi,biceps).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
trening standard poniedzialek, sroda, piatek
nie dopisalem.. grr.
do tej pory lecialem wlasnie tym polaczeniem, nie powiem zadowolony jestem - teraz kwestia zmiany cwiczen i mysle ze nadal "wchodzilby" wariant 1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rowerek

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium