SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna czy stack?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
Witam, nigdy jeszcze nie robilem cyklu kreatynowego. Chcialbym wiedziec, co jest lepsze, branie samej kreatyny czy jakiegos stacku (jesli tak to jakiego?). Zalezy mi na tym, zeby nie bylo spadkow po braniu (tzn zeby to nie bylo samo napompowanie tylko tez sucha masa zostala).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
jesli masz kase to mozesz zainwestowac w stack/jablczan
np.tcm olimpu+dodatki
lub gotowy stack jak Cell Pump, czy jesli masz kase to Xpand

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
czy to gwarantuje, ze nie tylko sie napompuje, ale i takze miesni przybedzie? zastanawialem sie nad nitrobolonem - zawiera ester kreatyny, wiec powinien przyniesc trwale pzyrosty miesni? Nie zaley mi na pompie tylko na przyrostach, ktore nie zanikna po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Na pierwszy cykl polecam mono a nie od razu za stacki sie brac.Z pierwszego cyklu wyciagniesz w h**j.Ja wczoraj skonczyłem 4 cykl na mono i jestem zadowolony.Nastepny dopiero pojdzie na stacku.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
slyszalem, ze mono jest do d*** bo zatrzymuje tylko wode, a spadki są znaczne. Nie lepiej, jesli wezme xpanda albo nitrobolon? Co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
ja pie*****rdole nie słyszałeś giecika? na 1 cykl zawsze idzie mono!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Kto ci takich bajek naopowiadał? Wiadomo że spadnie troche ale i tak zrobisz dobre miecho i sile na mono.Jak masz siano i dobry staż treningowy to se zapodaj stacka typu cell czy Xpand. Twoj wybór.Ja jednak na pierwszy cykl polecam zdecydowanie mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
mono, czyli taka zwykla kreatynke np treca czy olimpa? czy do tego potrzebne sa jakies transportery?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
tak
jeszcze do wyboru masz vitalmaxa

co do transporterow to najlepiej carbo/tauryna lub oba

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Transportery nie sa konieczne ale zalecane.J/w i jeszcze moze byc dextroza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
polecam olimp dekstro juice smak pomarańczowy tam jest i tauryna i dekstroza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile gramow kreatyny na 1 cykl

Następny temat

Trening silowy na nogi

WHEY premium