SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
aha dzięki za wskazówki zobaczymy co będzie po pierwszym cyklu bo 5 miechów na sucho ćwiczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
Hehe uwazaj zeby sie tak woda nie "spompowac" ze jak sie jak napniesz biceps bedzie tryskac woda z niego xD

Masa siła ,siła masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
nie o to chodzi tylko gdzieś wyczytałem że jak nie bede się dobrze odrzywiał to się spompuje wodą i po cyklu spadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Musisz się dobrze odżywiać nie zaleznie od tego czy bierzesz kreatynę czy nie.

Tu masz o kreatynie i napompowaniu wodą: http://potreningu.pl/artykuly/175/czy-kreatyna-powoduje-tylko-napompowanie-miesni-woda 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
A co ma dobre odżywianie do wody w miesniach no wez :P

Masa siła ,siła masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
akurat poprzez dietę można wpłynąć na poziom nawodnienia organizmu i rozmieszczenie płynów , choćby poprzez umiejętną manipulację spożycia sodu czy węglowodanów - więc zależność istnieje i jest na tyle silna, że wykorzystywana jest w kulturystyce na poziomie "pro".

Jednak nie o tym pisałem, wspomniałem że odżywiać się należy prawidłowo niezależnie od tego czy się stosuje kreatynę czy nie.

A co do wody - podałem osobny link

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-02-11 11:43:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
czyli i tak po cyklu coś spadnie ale nie wszystko i w czasie cyklu ile wody pić minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
i po jednym cyklu jakich efektów mogę się spodziewać? np.w bicu oczywiście przy w miare dobrym odrzywianiu a i czy moge kreatyne np rozpuścić w białku zaraz po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nikt Ci nie powie ile w bicu Ci przybędzie to jest sprawa indywidualna, jednemu przybędzie 1 cm innemu 2 cm, co do wody też sprawa indywidualna, ja np jak mam ochotę to piję, woda to nie tylko mineralna, to też mleko, zupy, herbaty. A nie lepiej do buzi i popić białkiem, sporo Ci jej moze osiąść w szejkerze i jej nie wypijesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
no też prawda ale można tak zrobi nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co poradzicie ?

Następny temat

Dawkowanie, cztery puchy

WHEY premium