SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna + mlkeko w proszku odtluszczone

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co myślicie właśnie o takim połączniu. Kazdy przeciez wie że w czasie brania kretki powinno spożywać się dużo bialka ponieważ kreatyna zwieksza ich syntezę. W dodatku w 250 gr. mleka proszku jest 90 gr. czystego białka wiec według mnie jest to opłacalne. Prosze o odpowiedź !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tu chodzi o błędne podejście bo jeśli już zaczniesz łapać tłuszcz to z każdym kilogramem tego balastu będzie łatwiej o następny, dlatego pisałem o ostrożności, staraj się zwiększać mięśnie bo to daje frajdę a nie za wselką cenę być większym bo zapewniam cię, że lepiej wyglądać jak z Oświęcimie niż mieć choćby troszkę za dużo tłuszczu...
Enem ale masz skojarzenie aż mi się niedobrze robi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5277
Nie najmądrzejszy pomysł. Białko "dorób" w diecie. Do kreatyny jeśli to mono o wiele bardziej przyda się dextrosa jako rodzaj "transportera" (zwiększa poziom insuliny), glutamina, vanadyl. Zresztą nie napisałeś nawet o jakie mleko w proszku Ci chodzi. Poszukaj postów a nie wymyślaj. Jeden masz tutaj: https://www.sfd.pl/temat209601/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
Do kreatyny jeśli to mono o wiele bardziej przyda się dextrosa jako rodzaj "transportera" (zwiększa poziom insuliny)

glukoza też powinna wystarczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Dokładnie, glukoza i dextroza to praktycznie to samo tylko różnią się ceną. Krete bierz z wodą lub z płynami zawierającymi same węgle, np. sok. A poza tym lepiej odpuść sobie te mleko, bo jeżeli kiepsko trawisz laktoze to bardzo szybko sobie opone zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mleko w proszku byłoby może i nienajgorszym pomysłem gdyby nie duża zawartość dość niepostrzeżenie tuczącej laktozy, jak i to że po takim produkcie czasem dość szybko a czasem nieco później mogą się pojawić objawy nietolerancji przez układ pokarmowy jak i uczulenia, glukoza również byłaby dobra ale tylko wtedy gdy ilości nie będą zbyt wielkie/tak myślę że 30 do 50g to maksimum, lepiej już carbo albo nawet gainer/w sumie można nawet w jednej porcji wymieszać kreatynę z gainerem i mieć problem z głowy/, a jak to staje się niemożliwe to jw. odrobina glukozy a reszta to dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 727 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4863
swojego czasu myslalem ze mleko w proszku mzoe byc dobra tania alternatywa, ale po zjedzeniu z 4 paczek mlekovity zauwazylem ze troszkel mnie zalala ta laktoza i to nietlyko an brzuchu ale i w
a klatce motylkach itd wiec raczej eni polecam, stanowczo tesh odradzam bialko hi teca vaniliowe- ash mnie "wzdryga" jak o nim pomysle , jakbym bloto pil, no i ma za duzo bialka prshenicznego, ostatnio rpzerzucilem sie an twarozki i kotleciki sojowe , calkiem niezle smakuja jak dobrze zrobic:D

...::::::...

< have no fEAR >

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dextroza/glukoza to nie transporter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
Wogóle ponoć mleko źle działa na kreatyne więc lepiej odpuścić.(przynjamniej robić jakieś odstępy czasowe w piciu mleka od zażycia dawki krety)A do kretki najlepiej pij sok winogronowy a jak masz kaske to sobie kup carbo.

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
mleko nie wpływa niekorzystnie
niekorzystnie wpływa tłuszcz zawarty w mleku
poniewaz spowalnia wchlanianie kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mleko wpływa podwójnie niekorzystnie na kreatynę a to ze względu na wspomniany już tłuszcz i laktozę, która również utrudnia wchłanianie kretki, więc odstęp b. wskazany co nie znaczy że należy wyrzec się mleka...
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2534
wiem że to nie ten dział
ale mam pytanko
jak nie biore kretki i nie chce i nie mam zamiaru brać żadnych odżywek/suplementów to mleko w proszku może być alternatywą??

Scoobiedoo Ya........ :D

Alone I break
;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

który gainer wybrać ?

Następny temat

carbo

WHEY premium