SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez saib__ z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1001
witam, cwicze miesiac czasu i chce zaczac brac kreatyne, jutro własnie jade kupic kreatyne, mam 185 cm, waze 70 kg mam 18 lat, jaka kupic? jakiej firmy zeby był najlepszy elekt i najtaniej wyszło? nie piszcie zebym sobie poszukał, bo nie ma takiego samego postu jak ja chce i nie piszcie tematów typu nie oplaca sie brac, decyzja jest zadecydowana, z gory dzieki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Drogi użytkowniku forum wstrzymaj się naprawde z kreatyną bo naprawde nie ma sensu w twoim przypadku już się nią faszerować. Poćwicz z pół roku przynajmniej i jak poczujesz, że masz zastój i siła nic nie idzie wtedy możesz wspomódz swój organizm suplementacją kreatyny. Narazie to dobry trening+dieta+ewntualnie za jakiś czas gainer plus białka jak maz braki w diecie i rośniesz elegancko.

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 700
Vitalmax !!! Polecam !!! Bralem w pierwszym cyklu jakas amerykanska i byla do dupy !!! Tylko 5 kg na sile przyszlo. Po Vitalmaxie (moj drugi cykl) 15 kg :D. Troche nadgarstki pozniej szwankowaly ale ogolnie ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1001
sorry, że nie w tym dziale co trzeba, ale nie zauważyłem...

ok VITALMAX, a teraz jak to brać i ile kupić i jaki koszt tego? z gory wielki dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
vitalmax, lub treck.

Ale kreatyne odradzam, na poczatek idealny gainer!

bez diety równie możesz sobie jeść cukier puder, bedziesz miał takie same efekty jak po kreatynie.
DIETA TO PODSTAWA, ZWŁASZCZA PRZY TYM SUPLU, brak diety (odp. ilości białka, wegli etc.) grozi utratą masy, zamiast jej przybyciem...

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 700
W Treku chyba jest miarka takze bierzesz po miarce rano na czczo i po treningu. Pamietaj zeby nic nie jesc przez 30 min po zazyciu !!! Mozesz rowniez brac przed samym treningiem i po. Jak wolisz i jak Ci wygodniej :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1001
diete mam,a czemu gainer?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
na początek kretka jest zbędna przyrosty będą i bez takich mocnych supli, skoncentruj sie na diecie i treningach, a gainer idealnie ją uzupełnia (lub białeczko)... za kilka miechów pomyśl nad kretką no i białkem do tego

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3615
Ułóż sobie dobrą dietkę dobry trening i to w zupełności wystarczy. Kiedy będziesz mieć stagnację to sobie coś zakup. Według mnie za wcześnie na kretke. Moi kumple tak mieli jak wcześnie zaczeli brać to potem mieli spadek dość znaczny i wycofali się z siłowni. Cierpliwości a będą skutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
miesiąc czasu ćwiczy, dopiero co się dowiedział co to siłownia i już chce krete jeść o/ powodzenia życze

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Po miesiacu kreatyne . Powodzenia jak za rok lub dwa bedziesz mial zastuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1001
no to powiadacie żeby nie brać kreatyny? ale niektórzy mówią żeby brać a niektórzy, że nie i tu jest problem, mam diete rozpisaną ćwicze 4 razy w tygodniu. Dalej nie wiem czy brać kreatyne z białkiem bo tak zamierzam...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do cyklu

Następny temat

Czy ZHA, w czasie przeziebienia szkodzi?

WHEY premium