SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna, sny, psychika?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
ooo, nigdy by mi to do głowy nie przyszlo ;) dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja pamiętam jak zacyznałem trenować- to sniło mi się- ze mi rozerwało biceps i w jednym miałem 70 a w drugim 55

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
to kozak masz te sny Don

imo to bardziej placebo , chociaz jezeli nie jest to do konca zbadane to wszystko jest mozliwe

pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 443
jestem pewny ze cos tam musi w tym byc a na jednych to dziala a na innych nie . a smieszni sa ci ktorzy sie smieja z czegos czego nie rozumieja. Szacunek dla tych ktorzy chociaz probawali sie nad tym zastanowic, dal bym po sogu ale nie moge.

dzieki

"Można mieć wszystko, jeśli tylko pragnie się tego wystarczająco silnie. Siła leży w umyśle. Siła która pozwoli na osiągnięcie wszystkiego o czym się zamarzy, jeśli tylko się jej zaufa."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
sam se wkrecfasz na banie po prostu tak smao jak bys byl nop sam na chacie w nocy i bys se wkrecal ze w oknie jakas zjawa jest przez np 5 godzin bez przerwy to by wkoncu sie pojawila! :F serio

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2184
martinek84 u mnie tak samo więc coś w tym jednak jest
mi tam to nawet pasuje bo zaje***te sny miałem

_____________________
||Rammstein rulezzz||
---------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 443
ale z kad mi sie to wzielo. za pierwszym razem nie wiazalem tych snow z kreatyna ale za drugim to mysle ze to od tego.

"Można mieć wszystko, jeśli tylko pragnie się tego wystarczająco silnie. Siła leży w umyśle. Siła która pozwoli na osiągnięcie wszystkiego o czym się zamarzy, jeśli tylko się jej zaufa."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 685
To nie jest wcale taki głupie! Wczoraj wziołem pierwsze dawki monohydratu i sny miałem faktycznie realistyczne! nie wiem czy jest to spowodowane kreatynką, czy jakos tak samo z siebie, ale może coś w tym być! dzisiaj 2 test! Zobaczymy jutro!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
No to sprawa zaje*ista bo dawke mono wczoraj wziolem dosyc pozno i snila mi sie za***ista laska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2894
Jak serio fajna to ja tez se zaraz walne dodatkowo 5g :D
Pozdro i... Kreatywnych Snow:D

Mierz wysoko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

napoj izotoniczny - jaki?

Następny temat

Co myślicie o tym produkcie?

WHEY premium