SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kotlet95 czas na zmiany

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Dobra, czas na zmiany przede wszystkim w odżywianiu.

Najpierw dam produkty na posiłki, a później będą dobierane gramatury.

Posiłek 1
owsiane + rodzynki + mleko
oliwa
wpc

Posiłek 2
Kanapki z szynką/polędwicą itp.
serem żółtym i ogórkiem
nerkowce/włoskie

Posiłek 3 (przed treningiem)
To co będzie na obiad
Zazwyczaj mięso + ziemniaki + surówka

Posiłek 4 (po treningu)
wpc
później:
mięso + ryż + warzywa/surówka

Posiłek 5
serek wiejski
nerkowce/włoskie
warzywko jakieś może

Do tego zastanawiam się czy kupić teraz 3 puchy BCAA od Hitec żeby brać 2x w tygodniu po treningach SW dlatego dajcie w miarę szybką odpowiedź bo jutro ostatni dzień.
Flexit Nutrend już mam
Magnez forte olimp
BA SFD

Trening
Pon SW
Wt siłka
Śr SW
Czw siłka
Pt siłka/wolne
Sob siłka/wolne
Nd wolne

moje zapotrzebowanie na kcal to około 3200.
Teraz piszę na szybko temat bo chcę zacząć już cokolwiek robić w tym kierunku, a później go rozwinę.
Dodam też, że mam problemy z zasypianiem, ale to już z ITE w pojedynczych pytaniach wydaje mi się rozwiązaliśmy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
TKD z KB. U siebie w mieście. Może zacznę też jeździć do innego miasta do tego samego trenera. Nie powiem Ci dokładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
jak wrzucasz diete to najlepiej w tym kalkulatorze http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie zeby wszystko było czytelne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
A jak tam później zrzut zrobić?
Ogólnie to nie wiem jak te kanapki wszystkie wziąć itd. bo tyle chlebów np. do wybrania, że masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
wejdz na swoj profil tam tez masz ten kalkulator i jest tam opcja generuj bull kiedys pokazywał obrazkami a jak nie to zrób print screena i wklej

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-12-09 21:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Dobra nie wymyślaj. Jak będzie już gramatura ustalana to wtedy zacznę robić w kalkulatorze SFD.
Co sądzisz/sądzicie o tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Jak coś BCAA bym brał przed i po SW. Jeśli wersja oszczędnościowa to tylko przed a po pełnowartościowy posiłek

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja myślałem nad 15-20g BCAA po treningu (czystego BCAA)

Kupować czy nie z Hitec'a?
I dlaczego przed a nie po Łukasz?

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2012-12-09 21:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź z Activlaba.
Ponieważ przed Ci się bardziej przyda patrząc na funkcjonalność bcaa a po treningu jak Łukasz pełnowartościowy posilek.
Wersja dla burżujów to przed i po.
Ewentualnie możesz też zamiast przed to brać w trakcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wątpie że z tego ci 3200 kcal wyjdzie ;) Chyba że do każdego posiłku 200g mięcha i 200 ziemniaki/ryz/makaron. I zamień te kanapki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ale w Activlab masz 250g BCAA za ~50zł lub więcej, a w Hitec ponad 350g chyba...

Mareczuczek - spokojnie. Dam radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ta kolacja też cienka? Wiejski tylko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o kilka porad dla początkującego :)

Następny temat

Po jakim czasie mięśnie odzwyczajają się od danego ćwiczenia?

WHEY premium