SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kosmita17 / dziennik - redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 216
Cześć!
Po paru latach leniuchowania, postanowiłem w końcu schudnąć.

Cel:redukcja

Wiek: 17
Wzrost:170
Waga: 90
Obwód klatki:102
Obwód brzucha:97

Moja codzienna dieta będzie wyglądać tak:
Śniadanie:
Płatki owsiane
2 jajka kurze całe
oliwa z oliwek
marchew
2 śniadanie:
3 kanapki z chlebem razowym
oliwa z oliwek
czerwona papryka
przedtreningowy i potreningowy:
Ćwierć piersi z kurczaka
ryż biały
kolacja:
2 jajka kurze całe
śledź w sosie pomidorowym
oliwa z oliwek
marchew

Niestety, ale nie mam dostępu do siłowni, więc będę ćwiczyć w domu. Mam hantle i rowerek.
Będę trenował według tego planu: https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html (wersja łatwiejsza).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
to mi wyglada bardziej na diete na mase ;p ile b/w/t? i co oznacza kanapki z chlebem razowym? sam chleb jesz? :D

powodzenia ! bede wpadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 216
Dzięki!
Zapomniałem dopisać, że kanapki będą się składały z chleba żytniego, masła i szynki z piersi kurczaka.
Czemu ta dieta wygląda Ci na dietę na masę? Układałem ją stosując porady zawarte w zbiorze tematów działu odchudzanie.

Wyliczyłem sobie, że moje zapotrzebowanie wynosi 2430kcal.
Mam zamiar spożywać dziennie:
160g białka
100g tłuszczu
200g węglowodanów

Wyliczyłem sobie za pomocą Dziennika Dietetycznego SFD, że moja dieta będzie zawierać:
2355kcal
147g białka
104g tłuszczu
207g węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2748
dodaj bialka, odejmij wegli zeby to bardziej na redukcje wygladalo ;)ja bym proponowal 2g bialka 1g tluszczu 2g wegli na kg masy ciala. U mnie sie to zawsze sprawdza.

Shut the f*ck up and train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 216
Dzisiaj był dzień bez treningu, więc zjadłem od razu posiłek przedtreningowy i potreningowy.
Spróbuję odjąć węgle i dodać trochę białka. Myślę czy nie zamówić sobie jakiejś odżywki białkowej. Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2748
a brakuje Ci bialka w diecie ? odzywkami uzupelnia sie braki, ktorych nie jest sie w stanie nadrobic normalnymi posilkami.

Zrob tak jak mowiles i zobacz czy sprawia Ci problem zaspokojenie zapotrzebowania zdrowym jedzeniem. Jesli tak, pomysl o odzywce. Jesli nie to IMHO nie ma sensu kupowac , bo po co ?

Shut the f*ck up and train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 216
Dzisiaj dzień przebiegł pomyślnie. Niektóre ćwiczenia były trochę ciężkie, ale myślę, że się przyzwyczaję.
Czy mogę jeść takie same posiłki codziennie, czy muszę urozmaicać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2748
mozesz jesc takie same, ale po 2 tyg ci sie znudzi, juz teraz pomysl o urozmaiceniu. Kure mozesz zamienic na wolowinke, chuda wieprzowine od czasu do czasu, ryby wszelkiego rodzaju - gotowane pieczone wedzone 'zapuszkowane'. z czasem sam wpadniesz na inne rzeczy, ktore mozna zjesc zdrowo.

Ja jem ryz, wszelkiego rodzaju kasze ( gryczana, jaglana, perlowa, kuskus), razowe makarony. robie tez np spaghetti z razowego makaronu i wolowiny - do tego puszka pomidorow i masz super zarcie. I zdrowe

Zmieniony przez - Exodus_ w dniu 2011-01-28 09:36:56

Shut the f*ck up and train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 216
Sorry, że wczoraj nic nie napisałem, ale nie miałem czasu. Wczoraj i dzisiaj było wszystko zgodnie z planem. Jak tylko będę miał czas, spróbuję urozmaicić dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 216
Dzisiaj w nocy nie mogłem usnąć. Wstałem dopiero o 12. W sklepie nie było płatków owsianych, ryby i piersi z kurczaka. Śniadania w ogóle nie jadłem. Na obiad zjadłem pieczone udo z kurczaka i kartofle. Na kolację nie jadłem ryby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 216
Dzisiaj w szkole bardzo bolał mnie brzuch. Dzień wcześniej wieczorem zjadłem wędzoną makrelę. Rano zjadłem 4 kanapki z szynką z kurczaka, 2 jajka i marchewkę. Po zjedzeniu śniadania było mi niedobrze. Dzisiaj na kolację nie będę jadł makreli. Jutro rano zjem płatki owsiane i 2 jajka. Może to przez tą rybę i kanapki bolał mnie brzuch.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwy w FBW

Następny temat

Plan treningowy 2,5miesiąca

WHEY premium